فهرست صدها عنوان وبلاگهای من از 84/06/17 الی 89/08/30


بـیـگـنـــاهـــان ...
«حسین پناهی» : و سکوت می‌کنی ، و فریاد زمانم را نمی‌شنوی. یکروز سکوت خواهم کرد. و تو آن روز برای اولـین بار مفهوم دیر شدن را خواهی فهمید!…
برای گرفتن فال کلیک کنید


لیست وبلاگهای به روز شده
قالب وبلاگ

 

  بسم الله الرحمن الرحیم  

 

http://s7.picofile.com/file/8243962576/FESHANGO_QALAM_1.jpg

 

http://s7.picofile.com/file/8243963034/TAL8SH_TAA_AAXER3N_NAFAS_1.jpg

 

http://s6.picofile.com/file/8243963400/TAL8SH_TAA_AAXER3N_NAFAS_2.jpg

 

http://s7.picofile.com/file/8243963834/TAL8SH_TAA_AAXER3N_NAFAS_3.jpg


 

  تلاش تا آخـــریـــن نـَفـــس ...  

 

 


 عـبـــد عـا صـی

[ شنبه 29 اسفند 1394 ] [ 10:22 ] [ عـبـــد عـا صـی ] [ نظرات (0) ]

 

  بسم الله الرحمن الرحیم  

 

http://s6.picofile.com/file/8243891634/ANGEEZEH_5.jpg

 

http://s6.picofile.com/file/8243892276/ANGEEZEH_7.jpg

 

http://s6.picofile.com/file/8243892526/ANGEEZEH_6.jpg

 

http://s7.picofile.com/file/8243892684/ANGEEZEH_1.jpg

 

http://s6.picofile.com/file/8243893000/ANGEEZEH_3.jpg

 

http://s7.picofile.com/file/8243893400/ANGEEZEH_4.jpg

  جهت مراجعه به مرجع متن، یا عنوان اصلی، به پیوند فوق اشاره کنید

 ((( یادمه اوائل سال 58 که عضو کمیته-ی فرهنگی جهاد سازندگی ِ یکی از مناطق محروم شده بودم ، برای اینکه کار مثبتی کرده باشم پیشنهاد دادم که کلاس زبان انگلیسی برای محصلهای دبیرستانی بر پا کنم ؛ هیچ کلاس زبانی نه از نوع تقویتی نه «تجدیدی» تو اون منطقه نبود. هم جهاد استقبال کرد ، هم آموزش وُ پرورش ... این کلاس کاملا مجانی بود وَ بخاطر ضعف تمام بچه-ها تو درس انگلیسی ، تقریبا از صفر شروع کردم ، یعنی بعد از الفبای زبان ... عمدتا روی دستور زبان وَ حل تمرینات تأکید میکردم ، چون با اون وضعیت زیر صفر زبان انگلیسی بچه-ها وَ حداکثر دو ماه وقت ، بیشتر از این نمیشد. کم کم متوجه شدم که کمتر کسی انگیزه-ی یادگیری داره ، بیشترشون چون کلاس مجانی بود ، برای «رفع تکلیف» سر کلاس میآمدن ؛ ترسی هم از مردود شدن نداشتن ، یا می-تونستن از تبصره-ی «تک ماده» استفاده کنن وُ یک نمره-ی قبولی بگیرن ، یا اینکه به طرق مختلف ، معلم مربوط ، نمره-ی قبولی رو میداد ؛ خدای نکرده فکرهای ناجور نکنیدها آ آ ... بعدا هم چندتا از بچه-های تنبل فامیل که تجدید شده بودن وُ خونه-ی خودمون میآمدن ، متوجه این نکته شدم «هر چی که مجانی باشه از ارزش وُ اهمیت می-افته ؛ بجز قیمه پلوی نذری سید الشهدا علیه السلام» ... _ عـبـــد عـا صـی. )))

 ﺍﻫﺎﻟﯽ ﺭﻭﺳﺘﺎﯾﯽ ﺍﺯ ﻣﻼﻧﺼﺮﺍﻟﺪﯾﻦ ﺩﻋﻮﺕ ﻣﯽ ﮐﻨﻨﺪ ﮐﻪ ﺩﺭ ﺭﻭﺳﺘایشان ﺳﺨﻨﺮﺍﻧﯽ ﮐﻨﺪ . ﻣﻼ ﻧﺼﺮﺍﻟﺪﯾﻦ ﭘﺎﺳﺦ ﻣﯽ ﺩﻫﺪ ﮐﻪ ﺍﮔﺮ ﻧﻔﺮﯼ ﭘﻨﺞ ﺳﮑﻪ ﺑﻪ ﺍﻭ ﺑﺪﻫﻨﺪ، ﺑﺮﺍﯼ ﺍﯾﺮﺍﺩ ﺳﺨﻨﺮﺍﻧﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺁﻣﺪ . ﺍﻫﺎﻟﯽ ﺭﻭﺳﺘﺎ ﮐﻨﺠﮑﺎو ﺍﺯ ﺍﯾﻨﮑﻪ ﻣﻼ ﭼﻪ ﭼﯿﺰ ﺑﺎ ﺍﺭﺯﺷﯽ ﻣﯽ ﺧﻮﺍﻫﺪ ﺑﻪ ﺁن ها ﺑﮕﻮﯾﺪ ﮐﻪ ﺑﺎﺑﺖ ﺁﻥ ﭘﻮﻝ ﺍﯾﻦ ﭼﻨﯿﻨﯽ ﻃﻠﺐ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ. ﺑه هر ﺯﺣﻤﺘﯽ ﮐﻪ ﺷﺪﻩ ﻧﻔﺮﯼ ﭘﻨﺞ ﺳﮑﻪ ﻓﺮﺍﻫﻢ ﮐﺮﺩﻩ ﺑﻪ ﺩﺳﺖ ﻭﯼ ﻣﯽ ﺭﺳﺎﻧﻨﺪ .
ﺩﺭ ﺭﻭﺯ ﻣﻮﻋﻮﺩ ﻣﻼ ﺩﺭ ﺣﺎلی که ﺳﮑﻪ ﻫﺎ ﺩﺭ ﺟﯿﺒﺶ ﺟﺮﯾﻨﮓ ﺟﺮﯾﻨﮓ ﺻﺪﺍ ﻣﯽ
کرد، ﺑﻪ ﺑﺎﻻﯼ ﻣﻨﺒﺮ ﻣﯽ ﺭﻭﺩ ﻭ ﺳﺨﻨﺮﺍﻧﯽ ﺑﺴﯿﺎﺭ ﺯﯾﺒﺎﯾﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ .
ﺳﭙﺲ ﺍﺯ ﻣﻨﺒﺮ ﭘﺎﯾﯿﻦ ﺁﻣﺪﻩ ﺭﻭ ﺑﻪ ﻣﺮﺩﻡ ﺁﻣﺎﺩﻩ ﺧﺮﻭﺝ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﺪ :
ﺑﯿﺎﯾﯿﺪ ﺟﻠﻮ ﻭ ﭘﻮﻟﺘﺎﻥ ﺭﺍ ﭘﺲ ﺑﮕﯿﺮﯾﺪ .
ﺍﻫﺎﻟﯽ ﺭﻭﺳﺘﺎ ﻫﺎﺝ ﻭ ﻭﺍﺝ ﺍﺯ ﺍﯾﻦ ﺣﺮﻑ ﻣﻼﻧﺼﺮﺍﻟﺪﯾﻦ ﻟﺤﻈﻪ ﺍﯼ
ﮔﻨﮓ ﻭ ﮔﯿﺞ ﻣﯽ ﻣﺎﻧﻨﺪ ﻭ ﺳﭙﺲ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﻨﺪ :
ﻣﻼ ! ﺍﯾﻦ ﺩﯾﮕﺮ ﭼﻪ ﺻیغه ﺍﯼ ﺍﺳﺖ ! ﺁﻥ ﭘﻮﻝ ﺩﺭﺧﻮﺍﺳﺖ ﮐﺮﺩﻧﺖ ﭼﻪ ﺑﻮﺩ ﻭ ﺍﯾﻦ ﭘﺲ ﺩﺍﺩﻥ ﭼﻪ ﻣﻌﻨﯽ ﺩﺍﺭﺩ؟
ﻣﻼﻧﺼﺮﺍﻟﺪﯾﻦ ﻟﺒﺨﻨﺪ ﻣﻠﯿﺤﯽ ﻣﯽ ﺯﻧﺪ ﻭ ﻣﯽ ﮔﻮﯾﺪ :
 ﺩﻭ ﻧﮑﺘﻪ ﺩﺭ ﺍﯾﻦ ﻣﺴﺌﻠﻪ ﺍﺳﺖ .
ﺍﻭﻝ ﺍین که، ﺁﺩﻡ ﻭﻗﺘﯽ ﺑﺎﺑﺖ ﭼﯿﺰﯼ ﭘﻮﻝ ﻣﯽ ﭘﺮﺩﺍﺯﺩ، ﺳﻌﯽ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ ﺑﻪﻧﺤﻮ ﺍﺣﺴﻦ ﺍﺯ ﺁﻥ ﺍﺳﺘﻔﺎﺩﻩ ﮐﻨﺪ . ﻫﻤﺎن طوﺭ ﮐﻪ ﺷﻤﺎ ﺑﻪ ﺩﻗﺖ ﺑﻪ ﺣﺮف هاﯾﻢ ﮔﻮﺵ ﺩﺍﺩﯾﺪ.
 ﻭ ﺩﻭﻡ ﺍین که ﻭﻗﺘﯽ آدم پوﻝ ﺗﻮﯼ جیب هایش ﺑﺎﺷﺪ، ﺧﯿﻠﯽ ﻗﺸﻨﮓ ﺻﺤﺒﺖ ﻣﯽ ﮐﻨﺪ.
در دنیای امروز :
فقر آتشی است که خوبی ها را می سوزاند
و ثروت پرده ای است که بدی ها را می پوشاند!
و چه بی انصاف اند آنان که
یکی را می پوشانند به احترام داشته هایش

و دیگری را می سوزانند به جرم نداشته هایش
.

 


 تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی

[ جمعه 28 اسفند 1394 ] [ 20:18 ] [ عـبـــد عـا صـی ] [ نظرات (0) ]

 

  بسم الله الرحمن الرحیم  

http://s6.picofile.com/file/8243674968/FAST_FOOD_AASHQ8LH8EE_KE_BE_XORDE_MARDOM_M3DAHAND_1.jpg

تصویرشماره 1 دستگاه بادر، ساخت ایران

http://s7.picofile.com/file/8243675250/FAST_FOOD_AASHQ8LH8EE_KE_BE_XORDE_MARDOM_M3DAHAND_2.jpg

تصویر شماره 2 مرغ هلندی موجود در دهانه بادر

http://s6.picofile.com/file/8243675492/FAST_FOOD_AASHQ8LH8EE_KE_BE_XORDE_MARDOM_M3DAHAND_3.jpg

تصویر شماره 3 امعاء و احشاء موجود در مرغ‌های هلندی که قبل از بادر شدن از بادر خارج شد

http://s7.picofile.com/file/8243675892/FAST_FOOD_AASHQ8LH8EE_KE_BE_XORDE_MARDOM_M3DAHAND_4.jpg

تصویر شماره 4 نمونه از امعاء و احشائی که در مرغ هلندی حتما وجود دارد

http://s6.picofile.com/file/8243676300/FAST_FOOD_AASHQ8LH8EE_KE_BE_XORDE_MARDOM_M3DAHAND_5.jpg

تصویر شماره 5 اسکلت‌هائی که جهت استحصال خمیر جمع آوری شده است

http://s7.picofile.com/file/8243679676/FAST_FOOD_AASHQ8LH8EE_KE_BE_XORDE_MARDOM_M3DAHAND_6.jpg

تصویر شماره 6 اسکلت‌هائی که بر اثر ماندگی دچار فساد شده است

http://s7.picofile.com/file/8243695226/FAST_FOOD_AASHQ8LH8EE_KE_BE_XORDE_MARDOM_M3DAHAND_7.jpg

تصویر شماره 7 ضایعاتی که جهت استحصال خمیر جمع آوری شده‌اند

http://s6.picofile.com/file/8243695626/FAST_FOOD_AASHQ8LH8EE_KE_BE_XORDE_MARDOM_M3DAHAND_8.jpg

تصویر شماره 8 دهانه یک بادر که امعاء و احشاء در آن به وضوح دیده می‌شوند

http://s7.picofile.com/file/8243695926/FAST_FOOD_AASHQ8LH8EE_KE_BE_XORDE_MARDOM_M3DAHAND_9.jpg

تصویر شماره 9 خمیر استحصال شده توسط دستگاه بادر

 

  آشغالهایی که به خورد مردم میدهند ...  

  جهت مراجعه به مرجع متن، یا عنوان اصلی، به پیوند فوق اشاره کنید

  پارسینه نوشت: خمیر مرغ ماده اصلی و پایه بسیاری از فرآورده‌های گوشتی کشور است که از حدود 15 سال پیش به صورت جدی وارد صنعت فرآوردهای گوشتی کشور شده است و رفته رفته جایگزین گوشت قرمز شد. اما واقعا خمیر مرغ چیست و چگونه تهیه می‌شود؟
ممنوعیت استفاده از این ماده در فرآورده‌های گوشتی باعث شد تا پارسینه به به بررسی چگونگی تولید ماده اولیه سوسیس و کالباس بپردازد.
به گزارش ایسنا، پارسینه در ادامه می‌نویسد: در حقیقت خمیر مرغ همان گوشت مرغ است که با روش مکانیکی و به وسیله دستگاه بادر بصورت مایع استحصال می شود. اما واقعا خمیر مرغی که امروزه توسط صنایع فرآوردهای گوشتی کشور، مراکز قطعه بندی مرغ، کشتارگاه ها و یا در مراکز غیرمجاز تهیه و مورد استفاده قرار می‌گیرد از مرغ کامل تهیه می شود؟ (براساس استاندارد ملی و ضوابط کشورخمیر مرغ باید ازمرغ کامل استحصال شود.)
حقیقتا باید گفت خیر زیرا خمیر مرغی که در کشور تهیه می شود مایعی است حاصل از بادر اسکلت باقیمانده از مرغ هائی که ران وسینه آنها جدا شده است ویا از رستوران ها و مرغ فروشی های سطح شهرجمع آوری می شود که دیگر نباید به آن خمیرمرغ بگوئیم و بهتر است خمیر اسکلت یا ضایعات نامیده شود. آن بخشی هم که از مرغ کامل استحصال می شود متاسفانه از مرغ های تخمگذاری (در صنعت به آنها مرغ هلندی یا مادر می گویند) تهیه می شود و به دلیل چثه ریزی و آلودگی که دارند کشتارگاها قادربه خروج کامل امعاء و احشای این مرغ ها نیستند و متاسفانه خمیر حاصل از این مرغ ها سرشار از باقیمانده امعاء و احشاء حفره بطنی و صدری است.
به همین دلیل است که دکتر رسول دیناروند رییس سازمان غذا و دارو با اشاره به اقدامات انجام شده در جهت تامین سلامت فرآورده‌های پروتئینی بویژه سوسیس و کالباس، گفت: در سوسیس و کالباس قدم اول حذف خمیر مرغ در تهیه این محصولات است. بخشنامه مربوطه ابلاغ شده و در شش ماه دوم امسال عملیاتی می‌شود.

 

 تهیه وَ تدوین : عـبـــد عـا صـی

[ پنج‌شنبه 27 اسفند 1394 ] [ 19:53 ] [ عـبـــد عـا صـی ] [ نظرات (0) ]


  بسم الله الرحمن الرحیم  

  عاقبت مصرف "شیشه"

به گزارش پارسینه، یکی از انواع موادمخدر که امروزه از مواد نسبتاً پر مصرف می باشد ، آیس ، شیشه یا کریستال است. وجه تسمیه این ماده‌مخدر این  است که این ماده در بعضی حالات ، شکل ظاهری آن شبیه خرده شیشه است و یا تکه‌های کوچک یخ ، اما بیشتر به صورت دانه های ریز است . این ماده در اروپا و آمریکا بیشتر به نام آیس شناخته می‌شود. شابو که در آسیای جنوب‌شرقی و خاوردور رواج دارد نیز شباهت‌هایی با این ماده دارد.

تحقیقات نشان می‌دهد که مهمترین ترکیب این ماده‌مخدر آمفتامین است. سابقه تولید و مصرف آمفتامین به قبل از جنگ جهانی دوم می‌رسد و در زمان جنگ جهانی دوم به عنوان یک داروی مؤثر در رفع افسردگی سربازانی که مشغول جنگ بودند و یا نیروهایی که قرار بود چندین شبانه‌روز را به صورت پیوسته به نبرد مشغول باشند و فرصت استراحت نداشتند برای بالا بردن سطح انرژی آنان استفاده می‌شد.
با گذشت زمان و مشخص شدن عوارض خطرناک این ماده و اعتیاد به آن ، کاربرد این ماده به عنوان دارو به تدریج کنار گذاشته شد اما سوداگران و تولیدکنندگان موادمخدر ، استفاده از این ماده را در تهیه موادمخدر جدید در دستور کار خود قرار دادند. شاید اولین و مهمترین ماده‌مخدری که از آمفتامین به دست آمد و در سطح وسیع مورد مصرف قرار گرفت اکستازی باشد. قرص اکستازی  در کشور ما به ندرت مشاهده و مصرف می‌شد اما در سال‌های اول دهه هشتاد ، مصرف آن افزایش یافت و انواع و اقسام این قرص در بازار قاچاق مشاهده می شد.

 مصرف اکستازی در پارتی‌ها ومیهمانی‌ها به عنوان یک ماده انرژی‌زا مصرف می‌شود و مصرف‌کنندگان آن می‌توانند ساعت‌ها بدون استراحت بیدار بمانند و از انرژی‌های نهفته یا ذخیره شده در جسم خود در حد بالایی بهره‌برداری نمایند که پس از مدتی شدیداً با کمبود انرژی مواجه‌ می‌گردند که از ظاهر آن‌ها کاملاً مشخص می‌شود. متأسفانه یکی از تبلیغات غلط در مورد این ماده‌مخدر این است که حتی رسانه‌های جمعی از آن به عنوان قرص شادی یا انرژی زا یاد می‌کنند درحالیکه این ماده از خود هیچ‌گونه انرژی و شادی ندارد و انرژی‌های ذخیره شده جسم را به یکباره آزاد می‌کند و انرژی که بایستی در طول چندین شبانه‌روز مصرف شود ، یک‌شبه استفاده می‌شود و بعد از تمام شدن اثر آن ، شخص مصرف‌کننده به شدت احساس رکود و خستگی می‌کند و این آغازی است برای مصرف دوباره و دوباره تا اعتیاد کامل . خوشبختانه در حال حاضر مصرف اکستازی تا حد قابل ملاحظه ای کاهش یافته است تا جایی که اکستازی به عنوان یک ماده مخدر بیس و پایه در مصرف کنندگان مواد مخدر مشاهده نمی شود ، اما متاسفانه مصرف شیشه تا حد زیادی افزایش یافته و مصرف آن در حال ازدیاد نیز می باشد .

 اکستازی اغلب به صورت قرص و خوراکی و به ندرت به وسیله روش جذبی از طریق پوست استفاده می‌شود اما شیشه به صورت تدخین یا کشیدنی. برای مصرف شیشه ابزار مخصوص وجود دارد که به آن پایپ Pipe گفته می‌شود و شبیه یک چپق شیشه ای است. نشئگی حاصل از مصرف این ماده تقریباً شبیه هیچ مادمخدر دیگری نیست. عوارض مصرف این ماده ، بسیار خطرناک و سنگین است. مصرف‌کنندگان این ماده در دفعات اولیه مصرف ، گاه تا 72 ساعت  نمی‌خوابند. در این مدت ، سطح انرژی بسیار بالا ، توهم شدید و خیره شدن به یک نقطه خاص برای چندین ساعت و همینطور رفتارهای بی‌پروا ، از حالات نشئگی این ماده محسوب می‌شود. پس از بین رفتن اثر این ماده ، شخص مصرف‌کننده طوری احساس خستگی و کوفتگی می‌کند که ممکن است حدود 48 ساعت یا 2 شبانه‌روز به صورت پیوسته خواب باشد و پس از بیداری سر دردهای شدید ، بی‌قراری ، لرزش و حرکات غیرعادی اعضاء بدن مثل دست و سر از حالات آن است.


مصرف‌کنندگان شیشه برای از بین بردن این حالت معمولاً دوباره مصرف می‌کنند و مانند سایر موادمخدر فرایند اعتیاد آغاز می‌شود و پس از مدتی مصرف‌کننده شیشه تبدیل به یک معتاد تمام‌عیار می‌شود که البته با مصرف‌کنندگان سایر موادمخدر مثل تریاک و حتی هرویین بسیار تفاوت دارد. عوارض مصرف شیشه را در طول چندماه ، حتی مصرف هرویین در طول چندین سال به وجود نمی‌آورد.
عوارض مصرف شیشه به قدری وحشتناک است که حقیقتاً هرویین و یا قوی ترین مخدرهای سنتی در مقابل آن بسیار ضعیف هستند .مصرف‌کننده شیشه در حالت خماری ، دست به حرکات جنون‌آمیزی می‌زند که شاید از دیوانگان زنجیری هم سر نزدند. از مهمترین عوارض طولانی مدت مصرف شیشه که معمولاً بعد از گذشت کمتر از 6 ماه مصرف خود را نشان می‌دهد اختلال شدید در عملکرد دریچه پروستات است که معمولاً ادرار و اسپرم با هم دفع می‌شوند. آسیب‌های شدید کبدی و جوش‌های صورت ، ایجاد عفونت در دستگاه گوارش ، خصوصاً روده ها ، کوچک شدن بیضه‌ها به همراه درد شدید و تضعیف قوای جنسی از دیگر عوارض این ماده‌مخدر خطرناک است.

توهمات شیشه به گونه ای است که بیان آن ها کار ساده ای نیست ، باورکردنی نیست . شیشه ای ها پس از گذشت مدتی از مصرف شیشه شدیداً بدبین می شوند ، همه مردم را دشمن خود می دانند ، فکر می کنند سیستم های امنیتی از کا ، گ ، ب گرفته تا سی آی ، ای همه دنبال آن ها هستند ، تصور می کند در همه جا مشغول پاییدن او هستند ، حتی در خانه اش ابزار مراقبت کار گذاشته اند ، به نزدیک نرین افراد خانواده خود شدیداً بدبین می شود ، بدبینی که قابل گفتن نیست ، اگر متاهل باشد به همسر خود بدبین می شود حتی فکر می کند که فرزندانش متعلق به او نیستند ، وقتی با او صحبت می کنند هرگز حاضر نیست حرف و صحبت دیگران را بپذیرد و تایید کند ، فکر می کند همه اشتباه می کنند ، همه دنیا اشتباه می کنند و فقط اوست که درست فکر می کند ، یکی از تفکرات جالب شیشه ای ها این است که فکر می کنند از زمانی که مصرف کننده شیشه شده اند بسیار پیشرفت کرده اند و تبدیل به انسان های دانایی شده اند و چیزهایی را می فهمند که دیگران نمی فهمند .


هرگز خود را معتاد نمی دانند ، مصرف کنندگان تریاک را بسیار بی کلاس می دانند و اگر مثلاً به آن ها گفته شود که به جای شیشه تریاک مصرف کنند که این عوارض را ندارد ، عصبانی می شوند و می گویند : تریاک ! من تریاک مصرف کنم !  متأسفانه در صحبتهای عامیانه گفته می‌شود که شیشه چون مرفین ندارد پس اعتیاد هم ندارد. چقدر این نگرش اشتباه ؛ غلط و گمراه کننده است . این نگرش که فقط مواد مرفین دار و یا مواد بر گرفته از خانواده تریاک اعتیاد آور هستند و بقیه مواد که صناعی هستند و مرفین ندارند ،اعتیاد آور نیستند ، دنیا را گمراه کرده است .

  از دیدگاه کنگره 60 که نتیجه تحقیقات علمی و مشاهدات و تجربه‌های عینی است ، هر ماده ای که مصرف آن انسان را از تعادل طبیعی خارج کند مستقیماً روی سیستم تولیدکننده مواد شبه‌افیونی و ضددرد و نوروترانسمیترها در سیستم عصبی اثر می‌گذارد و باعث تخریب آن ها می‌شود.  طیف ترکیبات مواد شبه‌افیونی که در جسم انسان تولید می‌شود به قدری گسترده و ناشناخته است که به غلط تصور می‌شود فقط مرفین یا مشتقات آن روی آن اثر می‌گذارد هرچند همین موضوع را هم بسیاری نمی‌دانند اما تحقیقات کاربردی کنگره 60 با قدرت و اطمینان این موضوع را ثابت کرده است که کلیه موادی که انسان را از حالت تعادل طبیعی خارج می‌کند ، شامل هرویین ، تریاک ، شیره ، الکل ، حشیش ، کراک ، شیشه ، اکستازی ، قرص‌های خواب‌ ، آرامبخش و ضدافسردگی ، دیفنوکسیلات ، ترامادول ، بروفن و حتی استامینوفن ، که بدون تجویز پزشک مصرف گردد نیز مستقیماً روی این سیستم اثر می‌گذارند و باعث تخریب آن می‌شوند .

 یکی از انواع مواد شبه افیونی یا واسطه های شیمیایی سیستم عصبی که شدیداً بر اثر مصرف شیشه آسیب می بیند و تولید آن دچار اختلال می شود ، سروتونین است که مستقیماً در خلق و خوی ما اثر گذار است . از دیدگاه کنگره 60 شیشه یک ماده مخدر بسیار قوی و خطرناک است و اعتیاد آن در مقایسه با مواد مخدر شناخته شده نظیر تریاک و هروئین بسیار سنگین‌تر و خطرناکتر است. و به اعتقاد کنگره 60 هر نوع اعتیادی قابل درمان است. هم‌اکنون مصرف‌کنندگان شیشه بسیاری در کنگره به درمان قطعی رسیده‌اند .
بازگشت به صفحه نخست
نسخه چاپی
ارسال به دوستان
پــنــجــره
نظرات بینندگان
غیر قابل انتشار: ۲۰۰
انتشار یافته: ۶۷۲
اسی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۵۳ - ۱۳۸۹/۰۵/۲۵
82
72
من خودم مصرف کننده بودم مطالب نسبتا خوب بود بهترم میشه بیان کرد
پاسخ ها
sara
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۰
من میخواستم خیلی کامل راجع به شیشه بدونم تمام مشکلاتش و حتی محل تهیه این مواد ممنون میشم اگر جواب بهم ایمیل کنید ممنون
سایه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۳:۳۲ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۴
من خودم قربانی زندگی با یه همچین آدمی شدم
اما خدا رو شکر میکنم که زود فهمیدم
واقعا آدم معتاد همه چیو قربانی اعتیادش میکنه
اما آرزو میکنم به حق همین ساعات نزدیک اذان خدا همشونو شفا بده
الهی آمین
دوستان وقتی میدونین آخرش همینه
تهش اینه که ترک کنی
اما بازم مث قبل نمیشی
چرا میری سمتش
آدم هر چیزیو تجربه نمیکنه
این چیزا دردتو غمتو حل نمیکنه
همه ی ماها تو زندگی غم داریم
دوستای من تورو خدا سالم زندگی کنین
نمیخوام زن یا مرد دیگه ای مث من نابود بشه
بخاطر زندگی با یه معتاد
خدا به همراتون
حاج محسن حسینی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۸۹/۰۷/۱۶
102
48


الهم کن لولیک الحجت بن الحسن سلام دوستان من محسن هستم یک مسافربنده رهجوی آقای حسین غفوری هستم ازکنگره 60کرج ضمن عرض ادب واحترام خدمت تمامی شما خوبان بنظربنده تمام
چیزی که باید اززندگی آموخت فقط یک کلمه است میگذرد البته برمن گذشت ولی چگونه مثل سیخی که ازکباب گذشت دوران بیماری اعتیاد زمانی بود که ازدید من بهرانی ترین گذران عمر من بود نه بزر گ شدن فرزندانم را دیدم مشکل اقتصادی وخانوادگی نداشتم درزندگی از دید خودم فرد موفقی بودم درهمان زمان مصرف نیز کارهای ضد ارزشی نمی کردم ولی چون مواد فرما ندهی را ازمن گرفته بود روی امواج زندگی تنها سکان دارمن مواد مخدر بود قبل ازهر چیزی ابتدا دنبال تهیه مواد
بودم مبالغ هنگفتی را دراین راه ازبین بردم وخلاصه همیشه دست به دامان خدا وائمه اطها ر می شدم
وهرروز دعا می کردم ومی گفتم خدایا قبل ازاینکه خاکم کنی پاکم کن البته به اعتقاد حقیرهرپایان تلخی بهتراز تلخی بی پایان است. درهمان زمان مصرف نیزاین اعتقاد را داشتم که من محسن بجای اینکه روی پایم بمیرم بهتراز اینست که روی زانوهایم زندگی کنم.برای درمان خودم از تمام قدرتم استفاده می کردم ولی بی اثربود وقالبا نتیجه ای خوبی نمی گرفتم .نا امیدی اولین قدمی است که انسان بطرف مرگ برمیدارد باتفکر راه نمایان می شود خدارا شکردراوج تخریب باانگشت اشاره ای به کنگره مشرف شدم بعداز 9ماه و4روزموفق به دریافت گل از دست مبارک ناجی وبنیان گذار کنگره 60شدم واین افتخارکوچکی نبود درحال حاضر مدت6ماه و16روز است بدون مواد گذران عمر می کنم البته با شادی وشعف باعشق یاد گرفتم تمامی خلق خدارا دوست داشته باشم خدارا شکر می کنم
من آن گلبرگ مغرورم که می میرم زبی آبی ولی باخفت وخواری پی شبنم نمی گردم
من اشخاص زنده را آنانی می دانم که مبارزه می کنند. بی مبارزه زندگی مرگ است.وسعادتمند کسی است که برمشکلات ومصائب زندگی لبخند بزند امیدوارم لبخدتان پایدار باشد.والسلام وعلی عبادالله الصالحین حاج محسن حسینی
پاسخ ها
ناشناس
| UNITED STATES |
۰۲:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
کجان راهنمای کنید من شوهرم چهارسال شیشه مصرف می کن به جنون رسید حا لا ما جدا زندگی می کنیم میشه کمک کنید
farzad
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۴ - ۱۳۸۹/۰۹/۰۵
76
123
خوب یه چیزهایی یاد گرفتیم که دیگه دنبال این چیزها نریم مرسی
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۵
فقط کمپ ترک اعتیاد...............
sahar
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۱۳ - ۱۳۸۹/۱۰/۰۷
108
73
خیلی خوب و آموزنده و متأسفانه وحشتناک و تکان دهنده بود.
من برادر متاهلی دارم که فکر میکنم از شیشه استفاده میکنه. تو رو خدا بیش از پیش اطلاع رسانی کنید و برای برادر من که دو تا بچه هم داره و سایر معتادین که گرفتار این دام شده‌اند دعا کنید.
پاسخ ها
آرمان
| UNITED KINGDOM |
۰۴:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۹
خداوند به شما و خانواده برادرتان صبر بده
ما تجربه کردیم شما تجربه نکنید
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۱۶ - ۱۳۹۴/۰۲/۲۱
دعا بجای خود انشاالاه خدا شفا عنایت فرماید ولی عزیزم اینرا بدان این درد بسیار سخت و اگر دیر تصمیم بگیرید شاید به شما یا یکی از نزدیکان یا اشخاص اسیب بزند . ما با این مشکل مواجع بودیم ولی بعلت دلسوزی خودمان موجب شدیم تا برادرمان مادر خودش را به قتل برساند . پس همین امروز اورا به زور هم شده تحت درمان قرار بدهید .
مصطفی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۹ - ۱۳۸۹/۱۰/۱۴
58
60
احسنت باور بفرمایید کار شما عالی است حرف روی همه اثر دارد اگر باور دارید نجات یک فرد نجات جامعه است بخود ببالید نجاتم دادید مهندس فوق لیسانس متاهل راه درمان را ذکر کنید خصوصا شیشه
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۸۹/۱۱/۲۵
49
91
کنگره 60کجاست من هم میخوام ترک کنم
پاسخ ها
مصطفی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۵۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۰
سلام مصطفی میشه ادرس ان ای رو بدین تا مشارکت کنم
ز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۷ - ۱۳۸۹/۱۲/۰۵
26
93
با سلام خواهشمندم راه درمان شیشه روبه بنده بفرمایید به یه نفر میخوام کمک کنم -متشکرم
پاسخ ها
الهام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۷
کنگره 60
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۶
میخوای ترک کنی
مجتبی
| UNITED STATES |
۱۳:۰۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۹
اینکه بخوای شیشه,کراک,مواد مخدر صنعتی ترک کنی نمیتونی تلاش بیخودی نکن یا نباید سمتش میرفتی یا اگر هم رفتی تا آخرش برو.اگه تریاک مواد مخدر گیاهی میکشیدی میتونستی ترک کنی حالا که کارت با مواد صنعتی فقط بامرگ میتونی ترکش کنی.
مهربان
| UNITED KINGDOM |
۰۱:۲۴ - ۱۳۹۲/۰۷/۰۴
مراکز بهداشت وبهزیستی من ۲بار مصرف کردم چیزی ازش نفهمیدم
مهران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۴۷ - ۱۳۹۰/۰۱/۰۶
7
47
درس عبرت برا دوستام که تک تک نابود شدن یا دارن میشن ومنم نمی تونم کمک کنم.خدا رحم کنه من کاری ازم ساخته نیس...
پاسخ ها
آرمان
| UNITED KINGDOM |
۰۴:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۹
خدارو شکر که خودت سالمی
شاهرخ
| UNITED KINGDOM |
۱۱:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۶
فقط حموم آب سرد با یه فضای بسته بدون گوشی تلفن فقط یک نفر برای غذادادن وبدنی قوی که جلوی پرخاش گری رو بگیره 21 روزی اوکی میشی
کسری
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۰
9
69
من هیچگاه خودم ور در معرض قرار ندادم
10 ساله که سیگار می کشم تا حالا 10 بار ترک کردم ولی نتونستم اما از الان سیگار هم نخواهم کشید
دارم بابا می شم سیگار هم نمیکشم بعد از این
خدا به داد اون آدمهایی برسه که مبتلا هستن
باجنناق من 7 سال شیره کشید و ترک کرد مرد باشید و بجنگبد با امیالتون
امیدوارم موفق باشد در راهتون
احسان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۱
8
36
بسیار عالی بود...درود بر شما
سارا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۱/۱۷
8
18
Fajeas
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۶
3
10
واقعا خوب بود.دم همگیتون گرم
.و.و.
|
GERMANY
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۷
3
45
این موضوع خیلی ناراحت کنندست . بد جوری داریم جوونامون رو که سرمایه های کشور مون هستند از دست می دیم .
باعث تاسف که این مواد حتی تو زندانها هم پخش می شه !!!! این یعنی بی عرضگی مسئولین زندان .....
پاسخ ها
صدیقه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
من اهل کردستان هستم در اینجا جوانهای کرد خیلی کم به طرف این مواد می رن چون با هوش و تیز هستن می دانند این سیاست ننگین از طرف غرب که به وسیله نوچه هاش وارد ایران می شه اجرا میشه پس ترا بخا طر خدا به خودتان بیا یید برید مطالعه کنید باهوش باشید نگذارید بازیچه قرار بگیرید. به امید خدا.
مینا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۹
12
32
عالی بود .دارم یه فیلم نامه مینویسم.خیلی از این مطالب استفاده کردم.ممنونم.
hamid adineh
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۵۹ - ۱۳۹۰/۰۱/۲۹
30
31
برادر من شیشه ای است چند بار به خاطر کارهایش شکایت کرده ایم چرادولت باآنان برخورد نمیکند
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۲/۰۱/۲۴
پدر من هم شیشه مصرف میکنه.ما هم 5 6 دفعه شکایت کردیم ولی فایده نداشته ..
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۳۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
عزیزم سرزنش نکن بیماره. برا شما ادمهای معمولی قابل درک نیست.
محسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۲
8
27
بنام اله پاستار حرمت خون شهیدان . از اونایی که خونشون رو بخاطر اسایش انگلایی مثل.... خجالت میکشم تو راهی که در پیش گرفتی روم حساب کن . 2 روزه به یاری خدا گذاشتم کنار...
افشین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۱۶ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۳
14
20
از گذاشتن عکس ها ممنون
پاسخ ها
مصطفی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۴۴ - ۱۳۹۲/۰۲/۳۰
ایول منم با الان 5 روزه ولی پاهام درد میکنه پرنده هم از قفص بیرون بیاد کتفش تا دوروز درد م میخام از این قفص بیام بیرون ازاد باشم خدا پشت پناهت باشه داداشم
مهدیس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۵۰ - ۱۳۹۰/۰۲/۰۷
7
32
سلام.
من یه دوست دارم که الان جشن 1 سالگی ترک شیشه‌اش رو گرفته ولی من اصلاً مطمئن نیستم که دوباره به سمت مصرف نره. دلم براش می‌سوخت، الکی بهش گفتم دوستش دارم چون از همه و همه‌جا رونده شده بود، بهش امید دادم تا برای ترک کردن انگیزه داشته باشه. بهش گفتم اگر زمانی بفهمم که دوباره مصرف داشتی دیگه حق حرف زدن با من رو نداری، خدایش تا الان هم خوب سر قولش بوده. ولی من نمی‌تونم به خودم بقبولونم که با یک آدمی که قبلاً مصرف شیشه داشته و با زن‌های خراب‌تر از خودش رابطه داشته ادامه بدم چون آدمیزاد از فردای خودش خبر نداره یه وقت دیدی ناخواسته عاشقش شدم ، خیلی پسر خوبیه اما حیف و صد حیف که مثل این و امثال این خیلی پسرها و دخترهای خوب و تحصیل کرده هستند که باید فقط پر پر شدنشون رو ببینی چرا آخه چرا؟
بابا کمبود چی باعث می‌شه شما ها برید به سمت این اشغال! از زندگی چی می‌خواهید؟ به خودتون بیاید چرا مثل یه آدم احمق و نفهم، مثل کپک سرتون توی برفه و شودید پول در بیاره یه عده مواد فروش. خواهر من، برادر من مرگ بهتر از ادامه به این حیات و مصرف و جون دادن به چرخة این آدمهای کثافت از خدا بی‌خبره.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۴
سلام علی هستم از همدان از طرف من تبریک بگو به دوستت خواهشا حواستو بهش بده...خیلی خوشحالم
آرمان
| UNITED KINGDOM |
۰۴:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۹
سلام مهدیس خانوم
خدا رو شکر که دوست تان تونست به خ.دش بیاد
مجتبی
| UNITED STATES |
۱۳:۱۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۹
من تو کار شما دخترا موندم اون پسره که معتاد هنوزم ترک نکرده عاشقشین بعد کسای دیگه که سالمنو در خونتون از جا کندن دهن کجی میکننین جواب رد میدین.
الهه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۲/۰۲/۱۳
سلام.شوهرم تا حالا چند بار ترک کرده ولی دوباره کشید.دیروز دوباره فهمیدم میکشه.دل بستن به این ادما اشتباهه توبه ی گرگ مرگه
شیشه عمرا"
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
لازم میدانم بهت بگم که گرایش به سمت اعتیاد در خون بعضی ها وجود دارد پدری که خودش اهل همه چیز است بدون شک حتما فرزندانش هم اعمال پدر ویا مادر را یه روزی تجربه خواهند کرد شما هم بهتره به هیچ وجه تصمیم به ازدواج با این بنده خدا نشوی چون تا آخر عمر بیچاره می شوی این کسی نیست که شما را سعادتمند کند چون اگر راه را بلد بود خودش را در چاره منی انداخت.
narıman
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۲/۱۰
55
41
خودم مصرف کننده ی شیشه بودم در موردشیشه بایدبګم که وقتی من جنون شیشه شدم حالت وحشتناکی داشتم توهماتی مانندازدواج با دختر عموم که در ساعت ۱ شب رخ داد دیدم که همه جمع شدن و از من حرف می زنن می ګن که دختر عموت تو رو دوست داره و می خواد باهات ازدواج کنه منم ګفتم منم دوستش دارم قرار شد فردا بریم محضر با هم ازدواج کنیم ساعت تقریبا ۴ شب شد من تقریبا به خودم آمدم دیدم که پدرم به من نګاه می کنه ګفتم که فردا ساعت چند می ریم محضر ګفت درباره ی چی حرف می زنی بهش همه چیزو ګفتم ګفت حتما خواب می دیدی ګفتم من اصلا نخوابیده بودم امشب فرداش بدتر شدم میدیدم که از بیرون کسی به من نګاه می کنه و داره دست تکون میده و چیزهای دیګه که میدیم ولی برای شما باور کردنی نیست به خدا همش راسته بردن بیمارستان ګفتن جنون شده حالا عوارض شدیدی بر خودم وارد کردم و دوستی داشتم که به مدت ۳ سال بود می کشید فلج شد تو رو خدا کسی به سراغ این کارها نره.
پاسخ ها
hamid
| UNITED STATES |
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
من مصرف کننده ی شیشه بودم والان در کنگره60شعبه پرستار به راهنمایی آقای چراغچی در حال درمان هستم.من فهمیدم بهترین راه درمان شیشه روشdstاست که در کنگره60 اجرا می شود
ناشناس
| ROMANIA |
۰۸:۰۰ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۹
ن
شیوا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۶
41
16
با سلام 0 ممنون از اطلاعات مفیدی که دراختیار جامعه میگذارید 0 اجرتان با امام زمان (عج) 0 لطفا اگر امکان دارد راه ترک آنرا هم بیان بفرمائید0
پاسخ ها
مرتضی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۷
تنها و تنها اراده قوی می خواد اگر بخوای برگردی دوباره دیگه همچی تمومه...
مطمئن باش فقط باید خود آدم اراده کنه..
فقط همین
سمی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۲/۲۹
26
7
کامل و عالی بود
غزل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۰/۰۲/۳۱
24
40
عالیییییییییییییییی ولی این انگارمال کراک بود
حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۲
31
11
عالی بود تاثیر داشت انشاالله هرکی قول بده نره سراغ همچین موادی عمل بکنه
Nina
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۳
51
74
سلام

سلام به تمامی کسانی که پاک هستند.به احترام شما میایستم دست بلندی میزنم و شاخه گلی تقدیم شما میکنم بابت این اراده قوی شما و ایستادگی و مقاومتان در پاک ماندنتان.من خواهر کسی هستم که مصرف کننده شیشه است.برادرم 2 روزه تو کمپه.تو این 7 روز آخر 12 ساعت هم نخوابیدم کاتر تو جیبم از ترس اینکه مبادا به من یا به مادرم نزدیک شود و یا به ما حمله کند.بسیار بد بین است نسبت به ما و توهمات و شکهایی که قابل گفتن نیستند .میدانم که او خودش نبود و او کنترل و ادراک و هوش و حواسش را به دست شیشه یا همان آیس سپرده بود و اون بود که از برادرم فرد جدید و عجیبی ساخته که خجالت میکشم جلوی دیگران از داشتن چنین برادری.سعی میکنم باهاش بیرون نرم یا وقتی میرم بد تیپ میرم که به چشم نیاییم.کلی از عمرمان به پای این سوخت در حالی که او لذت میبرد و های بود و تو فضا بود ولی ما از بین رفتیم در کنار او از استرس و نگرانی و خجالت و اذیتهایش و نداشتن امنیت ... بگذریم.امیدوارم که او هم پاک شود و دیگر آرزوی مرگش را نداشته باشیم.کسانی که مصرف کننده ای را در کنارتان دارید برای آگاهی در این مورد لطفا نوشته های این صفحه را با دقت بخوانید که لغت به لغت آن را تایید میکنم چون متاسفانه داشتم و دیدم. با آرزوی داشتن زمینی پاک و با آرزوی مرگ برای تولید کننده و وارد کننده های این سم مغز.
پاسخ ها
مجتبی
| UNITED STATES |
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۹
کجای کاری من تازه میخوام برم کریستالی بشم ولی تا الان چیزی نکشیدم ولی میخوام بکشم ببینم راست میگین یا نه
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۴/۰۱/۲۳
من از بچگی با تهیدستی وفقر مادی آشنا بودم ومدرسه که تعطیل میشد تابستانها کار گری میکردم از سال اول راهنمایی با انواع واقسام آدما بر خورد داشتم الان که پنجاه سال دارم هیچکس باورش نمیشه من چهل ساله بشم هر روز ورزش میکنم وشاد پر انرژی هستم حتی یک بار هم سیگار روشن بدست نگرفتم گاهی اوقات دوستان آن وقتها با اصرار از من می خواستد که برای یکبار هم شده سیگار را تست کن ولی من قبول نمیکردم خدا را شکر میکنم که الان سالم هستم ومتاسفم برای آنهایی که توان حل مشکلات را ندارند ازش فرار میکنند و خود را بدست گرگ میسپارند تا شکمشان را بدرد.
قیلالی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۷
4
16
سلام.من شیشه و مواد مخدر مصرف می کردم.توسط انجمن naدر حال بهبودی هستم .از کنگره 60چیزی نمی دانم .آرزوی سلامتی و موفقیت دوست مشارکت کننده را دارم.در ضمن کلامشان بسیار زیبا و دلنشین بود.دعاگوی همه معتادان در حال بهبودی هستم.در قلبم دستتان را می بوسم.....
مهران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۳/۰۸
26
30
من شیره مصرف میکردم روزی 3گرم میخوردم اواخر اثری روم نداشت.2هفته اولو برا ترک موادم شیشه کشیدم که کار بسیار خطرناکو نادرستی بود مثل از چاله در اومدن وبه چاه افتادنه. البته من بعد 2هفته شیشه نکشیدم و از متادون برا ترک استفاده کردم.به مدت 11ماه متادون خوردم و بطور تدریجی کم کردم الان حدود 2 سالنه متادون مصرف میکنم نه مواد از نظر روحی وجسمی خوبم.فقط خواستم بگم قول نا رفیقان رو نخورید وموادو توسط شیشه ترک کنید.چون بعد 2 هفته مصرف شیشه وترک ان من 1 هفته اول اصلن خودم نبودم استرس اضطراب.....صد رحمت به تریاک.خلاصه الان پاک پاکم و شکر گذار
شیوا
|
-
|
۰۹:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۶
5
33
سلام کمکم کنید یک ماه بعدازازدواجم فهمیدم همسرم به شیشه اعتیاد داره نمیدونید من 24ساله چه چیزهای رو تجربه کردم .بهداز5سال دوستی وبااون همه التماسهای که به پدرم برای این ازدواج کردم حالا باید این همه خفت تحمل کنم خانوادم چیزی نمی دونند وبه خاطرتوهماتش تا صبح ازترس به خودم می پیچم چی کار کنم؟
پاسخ ها
صدیقه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
شیوا جان من دخترم با یک معتاد ازدواج کرد او هم مثل شما شبها از ترس کابوسهای شوهرش خوابش نمیبرد اما من و پدرش ازش حمایت کردیم وبا یک فرزند طلاقش را گرفتیم فرزندش را داریم بزرگ میکنیم دوسش داریم دخترم با مامانت حرف بزن کمکت میکنه مامانها اگر هم عصبانی باشند در چنین مواقع به داد بچه شون میرسن دلش نمیاد ولت کنه به حال خودت حتما بگو .
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
دوست دارم بدونم حالت خوبه برام بنویس تو با دخترم هیچ فرقی نداری.
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۱
خدا کمکت کنه واقعا زندگی با این انگل ها سخته
آرمان
| UNITED KINGDOM |
۰۴:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۹
سلام
با خانوادت مشورت کن تا بیند به لطف پروردگار چی میشه
مهسا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۹
منم مثل تو چکار کنیم؟
مرتضی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۴۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۷
با سلام

لطفا اگر راهنمایی دقیق خواستید با ایمیل بنده ارتباط برقرار کنید.
کمکتون میکنم.
فقط باید تهدیدش بکنی
حسین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۴۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۰
دختر خوب من یک معتادم ولی شیشه نکشیدم خداروشکر .بیخیال غرورت شو من با خانوادت وخانوادش حرف بزن .مواظب غرورت باش که نابودت نکنه
سیاوش
| UNITED KINGDOM |
۱۰:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
سلام شیواجان.قبل از هر چیز از خداوند منان میخوام که کمکت کنه و پشت و پناهت باشه. دیدم یکی بهت گفته بود تهدیدش کن. ابدا" و اصلا" این کارا نکن و ضمنا" باهاش کل کل هم نکن . فقط در صورت دعوا و مشاجره از خودت ترس نشون نده و خودتا محکم نشون بده . اما موقعی که میفته به وراجی یا حرافی ، هر چه قدر هم بد حرف زد ، تو عکس العمل نشون نده و تو حرفاش نپر و بخوای جواب بدی . اما اگه تو اصفهان زندگی می کنید و هنوز هم این مشکلت ادامه داره حتما" یه سراغی بگیر . من با یکی از بهترین پزشک ها که متخصص و مجرب در این رابطه هست در ارتباط هستم . می تونه مشکلتون را حل کنه
قاسم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۷
2
33
با سلام من در سال 83 به مدت یک سال اعتیاد به شیشه داشتم ولی خوشبختانه از 84 به بعد پاک پاکم و حتی سیگار هم نمیکشم در حلی که ان موقع روزانه 2پاکت مصرف سیگارم بود طی تحقیقاتم تو این 3سال اخیر به نتایجی رسیدم و حاضرم در اختیار کنگره 60 بذارم تا همه بتونن استفاده کنند با سپاس از کنگره 60
پاسخ ها
یاسمن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۵۲ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۹
چقدر عالی که این همه سال تو ترکی
سمیرا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۳/۱۸
5
20
من خودم مصرف کننده شیشه بودم اما ترک کردم و پاکم لطفا" در مورد چگونه ترک کردن بیشتر توضیح بدهید تا کمکی برای امثال ما باشد
پاسخ ها
فاطمه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۰
من نامزدم به شیشه اعتیاد داره به مدت طولانی.من تصمیم گرفتم که بهش کمک کنم میشه بهم بگین باید اون کجا ببرم که خوب نتیجه بگیره توروخدا جوابم زود بدید خیلی حیاتیه
علیرضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۳۱ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۱
7
32
یا مهدی ادرکنی
پاسخ ها
ریحان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۵۰ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۱
عمرتو هدر نده کار بسیار بسیار سختیه من بعد از 7 سال بریدم
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۸:۱۰ - ۱۳۹۰/۰۴/۰۹
0
6
اگه روشهای درمانو ازقول اونایی که ترک کردن و کنار گزاشتن تو مطالبتون بیارید بهتره با این حال خیلی ممنون.
پاسخ ها
معلم
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۵۵ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۳
همسایه ما یک زوج جوانند که مدت 4 سال است ازدواج کرده اند ما همسایه ها متوجه شدیم که اومعتاد به شیشه است ،زیرا محل کشیدن او درمحل
پارکینگ بو د ( الان ما جلوگیری کردیم) اما همسرش باور نمی کند درحالیلکه عرق شدیدی که از سر ورویش میرزد گواه است .معلوم نیست چه آزمایشی داد که اعتیادش را منفی نشان داد . بهر جهت او یک ادم حقه باز است وبالخره توانست همسرش را گول بزندوهنوز هم با هم زندگی می کنند بدون آنکه
مشکلی داشته باشند ومن واقعا متعجبم ومیخواه رمز این کار اورا بدانم
فرشته
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۱
2
9
خواهش می کنم بیشتر از این جیزا بگید.ممنون
پاسخ ها
فریبا&زهرا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۹
من ودوستم با نظر شما موافقیم این جور چیزاواقعا واسه آدم خوبه ما که خیلی تحت تاثیر قرار گرفتیم
عاشق
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۰۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۲
2
7
سلام من خودم قبلن به صورت تفریحی مصرف میکردم و فکر میکردم اعتیاد نداره خوشحالم که رفتم سربازی و دیگه نتونستم مصرف کنم و معتاد بشم یکی از قسمتهای این متن خیلی واسه من جالب بود این قسمت بود
((توهمات شیشه به گونه ای است که بیان آن ها کار ساده ای نیست ، باورکردنی نیست . شیشه ای ها پس از گذشت مدتی از مصرف شیشه شدیداً بدبین می شوند ، همه مردم را دشمن خود می دانند ، فکر می کنند سیستم های امنیتی از کا ، گ ، ب گرفته تا سی آی ، ای همه دنبال آن ها هستند ، تصور می کند در همه جا مشغول پاییدن او هستند ، حتی در خانه اش ابزار مراقبت کار گذاشته اند ، به نزدیک نرین افراد خانواده خود شدیداً بدبین می شود ، بدبینی که قابل گفتن نیست ، اگر متاهل باشد به همسر خود بدبین می شود حتی فکر می کند که فرزندانش متعلق به او نیستند ، وقتی با او صحبت می کنند هرگز حاضر نیست حرف و صحبت دیگران را بپذیرد و تایید کند ، فکر می کند همه اشتباه می کنند ، همه دنیا اشتباه می کنند و فقط اوست که درست فکر می کند ، یکی از تفکرات جالب شیشه ای ها این است که فکر می کنند از زمانی که مصرف کننده شیشه شده اند بسیار پیشرفت کرده اند و تبدیل به انسان های دانایی شده اند و چیزهایی را می فهمند که دیگران نمی فهمند .))
من خودم این اتفاق واسم افتاد به طرز عجیبی حتی با مصرف تفریحی و مصرف یک بار در ماه دچار این مشکل شدم به حدی که نامزد خودم رو از دست دادم تنها دختری که دوستش داشتم الان خیلی پشیمونم!
به حدی شکاک شده بودم که ساعت 5 صبح بهش زنگ میزدم میگفتم تو منو دوست نداری فلان پسر رو دوست داری،بهش اجازه نمیدادم بره بیرون از خونه فکر میکردم میره بیرون تا با پسرهای دیگه دوست بشه(در صورتیکه از گل هم پاک تره از مریم مقدس هم پاک تره) که عاقبت این بد بینی من و شکاکیم باعث شد از دستش بدم
پاسخ ها
فرشته
| UNITED STATES |
۰۲:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
من شوهرم مثل تو شده باعت شده جدا زندگی کنیم فقط با مبایل تمام دوستاش رفیق من کرده خیلی دوستش دارم ولی نمی دونم چکار کنم دست خانوادش افتاده حرفاش قبول می کنن
قلی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۳
47
64
شما که فرق مخدر با محرک را نمی دانید و حتی یک بار هم تجربه یکی از آن ها را نداشته اید چرا مقاله ای واهی ارائه می کنید؟؟؟؟؟؟؟ مگه شما هم بلللله؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
یک خانم معلم
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۳/۰۳/۲۳
قلی خان میشه بنویسی محرک با مخدر چه فرقی داره.ضمنا این جمله در تائید مصرف شیشه بود یا تکذیب ان ؟
sara
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۴/۱۵
37
16
وای وای واقعاوحشتناکه من شنیده بودم واسه لاغری خوه ومیخواستم برای رسیدن به اندام مورد علاقم شیشه مصرف کنم اما حالا باخوندن این مطالب این کاروکه نمیکنم هیچ اگرکسی معتادبه شیشه ببینم سعی میکنم اونو منصرف کنم ممنون ا اطلاعاتتون.
پاسخ ها
یاسمن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۹
دخترایی که برای لاغری این کارو میکنن، فوق العاده احمقند
omid
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۱۳ - ۱۳۹۰/۰۴/۲۹
1
11
با عرض سلام و خسته نبا شید برادر من چندین سال تریاک مصرف میکرد و به پیشنهاد کسی او را به کلینیکی بردم الان یکسال میشه که از قرص های بوپرنورفین استفاده میکنه اما قرار بود قرص ها را کمش کنه اما دکتر کلینیک میگوید که فقط بیست میلی موجود هست و شانزده صدم و هشت دهم و همچنین چهار دهم دیگه وارد نمیشه از طرفی با شناختی که از برادرم دارم اینی که بخواد قرص نصف کنه یا یک چهارم براش شدنی نیست در واقع از نظر روانی ارضا نمیشه حالا بماند که اصلا قابل تقسیم نیستند و خورد میشه حتی از این دستگاه های تقسیم قرص هم تهیه کردم..لطفا بفرمایید چکار کنم ....سوال دیگه ای هم دارم یکی از دوستام بصورت تفریحی شیشه مصرف میکنه و یکساعت بعدش یه نصفه قرص زیرزبانی بوپره نورفین استفاده میکنه..و وقتی ازش علت این کار میپرسم در جوابم حال مضاعف یا به قول معروف نعشه گی دوبله را بهانه میکنه..ایا واقعا اینجوری هست ..ایا این دو ماده که تقریبا همزمان مصرف میشه تداخلی ایجاد نمیکنه و عارضه ای دارد در صورت امکان مرا دقیق و علمی راهنمایی کنید با تشکر
پاسخ ها
سیاوش
| UNITED KINGDOM |
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۱۱
برو در به در زبون بسته ی صفر کیلومتر . با خودت اینجوری نکن . اگه از همین اول با این مدل رفتارها سپری کنی ، چند سبای دیگه تبدیل به یک هیولای منفور میشی . من با زبون تند و تلخ گفتم ولی با دلی صادق و صمیمی
داوود
| UNITED STATES |
۲۲:۰۹ - ۱۳۹۳/۰۷/۱۴
سلام و عرض ادب امید جان داوود هستم معتاد در طول عمرم به اکثره مخدرها و محرکها کم و بیش میشه گفت اعتیاد داشتم و یه پکیج کاملم خودم شیشه متا مفتامین محرکه تو مغز تولید دوپامین میکنه بوپرنورفین شبه مورفینه از اعصابه سمپاتیک تاثیر میزاره به علاوه هر دو عمری بی شک اینا باهم تداخل دارن پدره کبدو کلیه اعصاب و...... رو درمیاره بزا یه چیزی بهت بگم 10سالم با جایگزین کردن گذشت باره اول که برای ترک ترامادول رفتم کلینیک از شانسم یه دکتره احمق به پستم خورد فک کنم از او نایی بود که با پوله بابا دکتر شده دکتره احمق برام متادون تجویز کرد نمیدونم اطلاع داری یا نه متادون از ترامادول بسیار وحشتانکتره و من این نمیدونستم اون موقع و همین باعث شد که تو ترک متادون کم اوردم و بعد از 1هفته سم زدایی وحشتناک که آسیبهای کبدی رو به همراه داشت شروع به بوپرنورفین B2کردم قرصهایی که +هستن شکسته میشن از یک چهارم شروع شد تا روزی 4تا زیر زبون میزاشتم بعد تریاک بعد یه مدت هرویین و بعد شیشه شروع شد و نابودی از هر نظر داغونم کرد آسیبهای جسمی بسیاری خوردم کلیم دندونام اعصابم اعتبارم و حافظم و بسیاری از .....سرمایه های جسمی و مادی و اجتماعیم از دست دادم اعتبارم تو خونه از دست دادم خونوادم ازم متنفر شدن و آرزوی مرگم داشتن و این هیچ موقع فراموش نخواهم کرد چون خونواده باید تو روزه بد آدم پیشش باشه تو خوشیا همه کناره آدمن بعد تصمیم گرفتم به حرفه هیچ دکتری گوش ندم و به جای اقای دکتره تحصیلکرده منفعت طلب حرفه معتاده بی سواد و گوش دادم ترک یابویی پیشنهاد داد برام نه مامان درمانی و جایگزین و مسخره بازی و از چاله به چاه افتادن حرف این معتاد که پاک بالا بود 2سال پاکی داشت به دلم نشست باهم رفتیم خفنترین و سختگیرترین کمپ ارومیه اونجارو مصلحت دونست گفت تو مغروری و اول باید این مساله رو اینجا حلش کنیم تو کمپ فقط نون بود و عدس و پنیر 5شنبه ها سیب زمینی و کافی بود کوچکترین درخواست یا اعتراضی بکنی تا ببرن تو زیرزمین خدمه هاش تا جون داری با حال خمارت کتکت بزنن شرایط خیلی سختی بود درده خودم از یه طرف شکنجه های روحی جسمی اینا از طرفه دیگه اون موقع برا همشون خط ونشون میکشیدم تو دلم که صبر کنین دربیام زیرتون میگیرم با ماشین تو خیابونا ولی بعده 2 دوره 21روزه که ترخیص میشدم نمیخواستم از کمپ برم فقط برای امروز تو جلسه صبع خوندم گریم گرفت ترخیص شدم پارسال رفتم دست همشون بوسیدم الان 3ساله پاکم همه چی رو از نو ساختم اعتبارم شغلم زندیگم سال پیش رفتم بهترین دندونپزشک دندونام از اولش شیکتر شدن 6تا تعمیری داشتم از بیضه و پروستات گرفته تا عمل زیبایی دماغ انقد که روحیم خوب شده دوستان نگید از بین رفتیم و نمیشه کاری کرد شکره خدا الان کلهم آدم میکوبن از از نو میسازن کافیه بعد ترک بزنی تو کار و کاسبی و پول داشته باشی همه چی حله داروهای خارجی اعصاب و حافظه و تقویتی و مکملهای ویتامینی پروتینی تو سرعت بهبودیم نقش مهمی داشتن الان یه بدن سالم دارم دیگه پریشون نیستم شیکترین لباسارو میگیرم میپوشم شکره خدا نمیدونم چه حکمتی میگن دله خدا وقته خماری معتاد میلرزه اشکش درمیاد خدایی نمیزاره دیگه پشتت زمین بخوره ولی اگه مرد باشی همت کنی ترک کردن عرضه میخواد دوستان مواد پفک نمکی نیست سرپایی ترک شه یا مامان درمانی شه باید رفت کمپ به اعتقاده من بعد جلسات NA خون عوض کردن و دارو بازی رو بیخیال شین معتاد که شب بخوبه صبع ببینه سالمه میگه خوب شد راهش پیدا کردیم هی میرم میزنم هر موقع خواستم میام فیلتر عوض میکنم امید جان دست داداشت بگیر از شره قرص بازی و مامان درمانی و سوسول بازی خلاصش کن ببر بنداز کمپ تا عذاب نکشه نمیشه دادش من باید دماغش بمالن زمین
a
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۴/۳۱
6
19
خیلی خوبه
عدل تعاونی7
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۴
30
21
با سلام من خودم سه چهار ماهه شیشه مصرف کردم ولی امروز واقعا متوجه اشتباهم شدم بخدا قسم همه معتاد ها یا هرجور کار اشتباهی وقتی انسانی انجام بده خودش باید به این نتیجه برسه غیر ازاون نه دکتر نه هیچ چیز دیگه ای نمیتونه نجاتش بده فقط خودش و خودشباید اول واقعا بفهمه داره چکار میکنه خودشو گول نزنه بعدا جبران کنه یا حق به امید آزادی از این مواد لعنتی برای همه ایرانیان عزیز
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۴۱ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۵
0
32
خیلی مطالب خوبی بود ولی من خیلی بدبختم پدرم معتاد به شیشه است ولی انکار می کند من و مادرم نمی دانیم چیکار کنیم خیلی خیلی اخلاقش بد شده تو رو خدا دعا کنید
نهصر پاک
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۵/۰۷
2
5
خیلی روی من تاثیر داشت
خسته از این همه درد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۳
0
42
مطالب ناامید کننده بود پدر من هر چی بگی مصرف کرده شیشه و کراک وتریاک . پدرم از اول زندگیش با مادرم اعصاب درست و درمونی نداشت چه برسه الان که دیگه به همه مشکوکه ، خدا رو قبول نداره ، هر چی دستش بیاد پرت میکنه میشکنه ، کسی حق نداره خونمون بیاد ، شبا نمی خوابه ، منم شب ها خواب ندارم از ترس بدنم می لرزه . اینا انگل های جامعه هستند دیگه این پدر رو نمی خوام خسته شدم از پدرم از زندگی حاضرم بمیرم و با ترس و دلهره زندگی نکنم حاضرم بمیرم و کارای پدرمو نبینم . من دانشجو ام ، دانشجوی ارشد فیزیک که معدل دوران کارشناسی من اونقدر خوب بود که با معدل الفی ارشد پذیرفته شدم . الان دنیا برام هیچ اهمیتی نداره ، دنیا برام تیره و تاره ، خسته ام خسته . امیدوارم هیچ کس پدری مثل من نداشته باشه . می بوسم مادرم رو ، خیلی دوستش دارم الان فقط به خاطر مادرمه که زندم . ای خدا یی که می بینی خودت میدونی که جقدر مادرم سختی کشیده . خنده بر لب میزنم تا کس نداند راز من ، ور نه این دنیا که ما دیدیم خندیدن نداشت .
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۱
با یکی از کمپ ها صحبت کن ببرند بهترین راهه
ناشناس
| UNITED STATES |
۰۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
افرین به تو که باداشتن چنین پدر مادرت رو سفید کردی
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۰۰ - ۱۳۹۲/۰۲/۲۰
ناراحت نباش من برادری دارم که دو سال شیشه مصرف میکرد والان ده ماهه که پاکه تاقبل از پاکیش هرروز آرزوی مرگ داشتم کنجکاو شو و به یک مرکز ترک اعتیاد برو حتما نتیجه میگیری ما برادرمون به زور واز طریق قرصهایی که خود مرکز بهمون دادن درحالت خواب بستریش کردیم برات دعا میکنم
یاسمن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۵۹ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۹
یه کمپهایی هست که اگه بهشون بزنگی یا نامه بنویسی، به زور میبرنش
در موردش تحقیق کن
پریسا
|
GERMANY
|
۱۹:۲۳ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۴
3
15
وقتی شروع به خوندنه این مطالب کردم اشک تو چشمام پرشد خدا لعنت کنه کسایی که با این موادزندگی وارزوهای مردم وخاکسترمیکنن12تیرسال90روزعروسیمون بودولی نامزدم الوده ای شیشه شده بودهزاربارمرگه منو جونه عزیزاشو قسم میخورد کهترک کرده خسته شده بودم مواد ازعشق من محکمتر بودهرچی گریه کردم .....هرچی التماس که داریم ازدواج میکنیم.ترک کن هیچ فایده ای نداشت به دروغ میگفت توترکم ....کتکم میزد حوصله ای منونداشت میخواست تنهابادوستاش باشه اخه اونام مثل خودش بودن......خلاصه همه ای امال وارزوهام ویرون شد.مشاور رفتم ازش خواستم باهام بیادهزارتا وصله های ناجور بهم چسبوندخسته شده بودم ...با توصیه ای مشاورم ترکش کردم با تمام ارزوهام ..افسرده شده بودم البته اثارش هنوزم هست .هنوزم وقتی جای دستاشو که دور گلوم حلقه کرده بود سر توهم های بی جاش یادم میوفته چشام سیاهی میره....ازخدامیخوام هرکسی که بابه وجوداوردنه این مواد باعث پاشیدنه زندگیهها میشه ...عزیزش به همین درد مبتلا بشه تا بفهمه چه دردیه ...............توروخدا مواظبه خودتون باشین.نفرین به هرچی موادوموادفروشه
پاسخ ها
س
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۰:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
به خدا منم خیلی دلگیرم 5ساله با یه پسرم واسه ازدواج. شنیدم که اعتیاد داره. بهش گفتم بارها بعد کلی دعوا و اصرار گفت که چند سال پیش چندبار مصرف داشته. نمیخوام زندگیم تباه شه چون پدر و مادرم فوت کردن و دیگه پناه و بازگشتی ندارم. میگه که خیلی وقته اصلا" هیچی. نمیتونم باور کنم....
هیچوقت تو عشق بهم دروغ نگفته.
توهمی نیست غیرتیه محتاطه خوش خرجه.الانم سربازه ... آخه چرا ما خدایااااااااااااااااا
ث
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۵
منم دوسال بود که با نامزدم منتظر سال 91 برای ازدواج بودیم یه ادم خیلی مومن و نمازخون و هیئت برو ولی متاسفانه یه دوست معتاد داشت میرفت پیش اون تا کمکش کنه اخه خانم دوستش ترکش کرده بود اونم معتاد شده بود ایکاش نمسذاشتم با اون دوستش ارتباط داشته باشه کم کم اخلاقش عشقش حرفاش عوض شد و اخرش هم با یه دلشکسته ازش جدا شدم ولی میدونم که از نظر روحی داغونه میدونم معتاد شده خودش گفت تفریحی میکشه ولی گاهی حرفایی از مواد میزد که مشخص بود استفاده میکنه و خوب میشناسه شیشه رو یه بار تو یجیبش یه چیزی پیدا کردم که مطمئنم برای کشیدن مواد بوده انقد بهم گفت تو دوسم نداری و ... توهمای الکی که اخرش از دست دادمش من موندم و یه دنیا غم
A
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۵۶ - ۱۳۹۱/۱۲/۲۳
منم مشکل تو رو دارم. 11 ماه تو عقدم و 22 فروردین 92 عروسیمه.با شوهرم قبل از ازدواج 4 سال دوست بودم. تو اون 4 سال هر فکری بگی در موردش می کردم به غیر از این اینکه معتاد باشه.خیلی زیاد دوسش دارم.بعد از ازدواج یکی دو ماه که گذشت اوضاع خیلی بد شد.ابرومو برد همه جا.سر کوچکترین موضوعی دست رو من بلند می کرد تا اینکه پایپ شیشه کشیدن تو ماشینش پیدا کردم.باباش بردش دکتر و برا 1 ماه و نیم خیلی خوب بود.ولی یکی دو ماه خیلی مشکوکه.دوباره عرق زیاد،پرخاشگری،تا نصف شب بیرون موندناش، دروغ گفتناش،همه چیز شروع شده.قرار شد با هم بریم دکتر تا در جریان درمانش باشم که دیگه خیالم جمع باشه ولی فقط امروز فردا میکنه.تاره دوباره پایپ پیدا کردم تو جیت کتش.کمتر از یک ماه دیگه عروسیمه نمی دونم به کی بگم.به خانوادمم نگفتم چون دفعه قبل کلی حرف بارم کردن که ابرومون میره،مگه تو خودت اینو دوست نداشتی.دیگه موندم
sara
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۳۷ - ۱۳۹۲/۰۱/۱۶
پریسا جان من فقط میتونم بگم متاسفم. کاش میشد کاری انجام بدم ولی صد حیف که کاری از دستم برنمیاد.
A عزیزم این مساله شوخی بردار نیست بزار حرف بارت کنن بهتر از اینه که یک عمر با استرس شبا تا صبح بیدار بمونی مبادا که بلایی سرت بیاد. یه عمر هرجا بری روت نشه اسم شوهرت رو بیاری. حتما با یک دکتر مشورت کن عزیزم. پسر یکی از دوستای بابام شیشه مصرف میکنه من در جریان زندگیش هستم هر بار بچه اش رو میبینم کلی برای اون گریه میکنم خیلی گناه داره. تورو خدا غیر از خودت یه بچه هم گرفتار و بدبخت نکن اون اگه تورو دوست داره بخاطر تو باید بیاد پیش دکتر و ترک کنه. من تو خونوادمون کسی معتاد نیست ولی تو اطرافیانم زیاد دیدم . توهمی میشن. دختر همسایمون تعریف میکرد که شبا میره توی یه اتاق با یچه اش و در رو از پشت قفل میکنه. چون شوهرش اقدام به کشتنش کرده اون کسی رو نداره برگرده پیشش ولی تو خونوادت رو داری عزیزم مواظب خودت باش. اگه خواستی به من ایمیل بزن عزیزم
ارمین
|
UNITED STATES
|
۱۹:۵۶ - ۱۳۹۰/۰۵/۱۸
3
9
سلام ایاواقعا هیچ راه درمانی وجود نداردوچگونه بایدفهمیدکه به این ماده معتاد شده ایم
مملی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۴:۱۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۰
58
10
سلام .من الان 3 ماهه که دارم شیشه مصرف میکنم .دلیلم هم از انجام این کار کم کردن وزنمه واقعا هم به طور قابل توجهی تو این مدت وزنم کم شده 29کیلو تقریبا ماهی 1 یا 2 بار این کار میکنم اما اجازه نمیدم از این بیشتر بشه آیا به نظر شما من به این ماده معتاد شدم خودم که این طور فکر نمیکنم خواهش میکنم منو راهنمایی کنید
پاسخ ها
ناشناس
| UNITED STATES |
۰۲:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
اره خودت نجات بده که بلا های سرت میاره که ارزوهیکل قبلت داشته باشی تورو خدا خودت نجات بده که من بد بختیش دیدم
یاسمن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۱:۰۵ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۹
به خدا با ی بار کشیدن به مرگ کشیده میشی
الهام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۲ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۴
3
14
سلام من یه نفر رو میشناسم که سه ساله دنبال یه پسر شیشه ای هست خودش هم معتاد شده و زندگی خودشو به لجن کشونده از بس دروغ میگه دیگه هیچ کس حرفاشو باور نداره در ماه دو مرتبه گیر پلیس میوفته اما نمیدونم چرا پلیس اونها رو آزاد میکنه چرا نیروی انتظامی اینها رو به مراکز تربیتی نمیبره تا ترک کنند خانواده ها که کاری از دستشون بر نمیاد وقتی اونها خودشون قبول ندارن که معتادند اینها رو باید به زور به کمپ برد و ترکشون داد .فقط پلیس میتونه جلو اینها رو بگیره
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۲۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۳
خودت را بدبخت نکن کم کردن وزن ارزش تباهی تمام زندگی را ندارد . بگذار همان طور چاق باشی ولی به دام این آشغال گرفتار نشی.......
داوود
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۷
دوست عزیز اگر یک بار هم مصرف کنید شاید به نظر خودت معتاد نباشی ولی در اینده نزدیک دچار بیماری عصبی وروانی خواهی شد چون اولین جایی که شیشه هدف میگیره مغزه اول خوب جلوه میکنه بعد شروع میکنه به تخریب از ما گفتن از شما شنیدن انشاالله
ناشناس
| UNITED STATES |
۰۲:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
اره واقعان
حبیب شکری
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۵/۲۵
2
9
خاک توسرشون عاقبتشون بد بختی
زهره
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۵/۳۰
1
7
سلام.نمیدونم چی بگم شایدم نمیدونم از کجا شروع کنم... داداششه منم مصرفکننده بوده ولی الان تو ترکه.خییییییییییییییییییییلی دوسش دارم... فقط واسشون دعا کنید.. به امید روزی که دیگه هیچ مصرف کننده ی شیشه ای وجود نداشته باشه
عدل تعاونی7
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۰۹ - ۱۳۹۰/۰۵/۳۰
1
6
شیشه یعنی نابودی به تمام معنا همسر فرزند و پدر و مادر که سهله خدارو هم فراموش میشه با مصرف شیشه من خودم این بلا سرم اومده ولی شکر خدا خواستم و ترک کردم یعنی نجات پیدا کردم خواستن توانستن است بخدا فقط باید ازته دل خودت بخوای خیلی هم راحت میشه ترک کرد
احسان بی غم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۱
24
1
بعضی از بچه های هم سن خودم می بینم .چون که وضع مالیشان از ما بهتر است با من نمی گردنمیرن خونه های هم دیگه با شیشه مصرف کردن وقتی که منو می بینند می گویند یارو ما پول داریم میکشیم تو اگه هم پول داشتی حالا با مابودی
پاسخ ها
arsin
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۳:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۷
باشه بزار تو همین توهم داشتن پول بمونن تو فقط بشین نگاشون کن بهتر اینه که هیچ موقع تو با اونها نگردی الان تو از اونها پولدارتری و اونها باید همیشه تو کفت بمونن
هلیا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۴ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۲
49
19
واقعا خاک بر سر همه اونایی که معتادن معتاد یعنی بی اراده یعنی بدبخت یعنی بیچاره.یعنی بی شرررررررررررررررررررررررررررررررف
پاسخ ها
ناشناس
| UNITED STATES |
۲۰:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
واقعا مثاسفمبرای شعور امثال تو
hamed
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
ok
فرید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۴ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
3
45
سلام
من فریدم 20 سالمه اهل کرمانشاه
به خدا همش راسته . شماهایی که پاک هستین قسمتون میدم به ناموس خواهر مادرتون یه موقع طرف ش نرید
به خدا شیشیه آدمو بی غیرت و بی ناموس میکنه
خود شیطانه . از لحاظ جسمانی که نگو نه شکل و قیافه میذاره نه تیپ و شخصیت
من خودم دو سه بار کشیدم ولی خدارو صدبار معتادش نشدم. ولی همون چندبار یه کارایی کردم یه گناهایی کردم که پیش هیچکی روم نمیشه بگم . خدا ببخشه
شیشه آدمو بی غیرت بی ناموس بی شرف بار میاره . خدا بزرگه هیچ وقت ازش دور نشید
نکسید اگه مردانگی دارید یه بار دیگه قسمتون میدم به ناموس مادرتون که نکشید
فرید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
3
44
سلام
من فریدم 20 سالمه اهل کرمانشاه
به خدا همش راسته . شماهایی که پاک هستین قسمتون میدم به ناموس خواهر مادرتون یه موقع طرف ش نرید
به خدا شیشیه آدمو بی غیرت و بی ناموس میکنه
خود شیطانه . از لحاظ جسمانی که نگو نه شکل و قیافه میذاره نه تیپ و شخصیت
من خودم دو سه بار کشیدم ولی خدارو صدبار معتادش نشدم. ولی همون چندبار یه کارایی کردم یه گناهایی کردم که پیش هیچکی روم نمیشه بگم . خدا ببخشه
شیشه آدمو بی غیرت بی ناموس بی شرف بار میاره . خدا بزرگه هیچ وقت ازش دور نشید
نکسید اگه مردانگی دارید یه بار دیگه قسمتون میدم به ناموس مادرتون که نکشید
پاسخ ها
mahsa
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۴
salam man ashegh yeki hastam ke motad be shishast mishe mano rahnemaei koni piz
hamed
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۰۳ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
ok
امیر
|
SWEDEN
|
۱۵:۱۵ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
2
11
سلام . من امیرم و حدود 5 ساله که پاکم و از موادسیاه شروع کردم و حدود 3 سال شروع به گشیدن شیشه کردم و به من لذت سکس داد و من خوشم امد و شبها نمی خوابیدم و به 2یا 3 روز می گشید و من افراد کسانی بودم که به خانه بهبودی رفتم نمی دانستن که عوارض این مواد چی با کمک دوستان ترک کردم و الان در سلامتی کامل و زندکی می کنم . و من حتی با مصرف مواد بچه ای که در راه داشتم بخاطر مواد شیمیای از دست دادم .
پاسخ ها
داوود
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۷
الهی بمیرم برات فقط یه راه داری فعلا ازش جدا شو و هشدار بده تاترک نکنه دیگه پیشش برنمیگردیاین تنهاترین راهه
حام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
مرسئ
ناشناس
| ROMANIA |
۰۸:۵۶ - ۱۳۹۴/۰۱/۰۹
سلام. امیر آقا میتونم شمارتونو داشه باشم ؟؟
تنها
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۳
1
6
چرا مردم توقع دارند زن باید حتی زندگی بایه ادم معتاد تحمل کنه هشت سال با یه ادم معتادمصرف کننده شیشه زندگی کردم و خیلی کمکش کردم ولی دیگه نمی تونم کسی جای من نبوده نوهماشو ندیده خیلی وحشتناکه تو خانه خودم با دخترها مصرف میکرد ترک هم کنه دیگه دوست ندارم برگردم
نستا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۶
3
8
سلام من یه معلم داشتم که الان یکی از بهترین دوستامه چندسال قبل شیشه مصرف میکرده بعدش ترک میکنه ودر رشته ی فیزیولوزی وبعد هم عمران تحصیل کرده الان تو اوج زندگیش دکترا بش گفتن 6ماه زنده میمونه بخاطر عوارض شیشه من 19سالمه وچیزی از اعتیاد نمیدونم باید کمکش کنم لطفا بهم اطلاعات بدید
بهمن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۹ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۶
23
9
با سلام من ماهی یک بار نه بیشتر ونه کمتر میکشم هنوز که بدی ندیدم
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۳
این کار مانند حلقه زدن مار دور آدم است یکباره نیش خود را تا انتهای جانت فرو می کنه . عزیزم از این کار دور شو تو را جان هر کسی که دوست داری از همین ابتدا قطع کن. موفق باشی
arsin
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۳:۰۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۷
شب دراز هستو قلندر مواد بیدار من الان هفت سال پاکی دارم فکر میکنی ما از اولش یکسره کشیدیم نه عزیزم درست مثل تو
mahsa
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۱۱ - ۱۳۹۰/۰۶/۰۸
2
6
halam bad shod
پاسخ ها
ناشناس
| FRANCE |
۲۳:۴۴ - ۱۳۹۲/۱۱/۱۶
خاک برسرت
مهران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۴
15
55
به نظرمن تمامی معتادهاانگل هستندوبایدازبین برن من همیشه سرنماز برای نابودی انهادعامیکنم همه انهارابایدزنده بگورکرد تاجامعه ازلوث وجودانهاباک شود
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۸
خیلی بی رحمی
سهیلا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۰
اتفاقا اصلا بیرحم نیس اقایاخانومی که این بیاموواسش گذاشتی اگه بدونی شیشه چیه ومعتاد به هون کیه این حرفونمیزنی
اقاشمادعاتوبکن
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۲:۴۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۶
حالا تو فرض کن همشون مردند به جا نفرین براشون دعا کن دعا کن کسای که وارد میکنند ایشالا بمیرند
Ladan
| NETHERLANDS |
۱۵:۰۱ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۷
کاملا" موافقم!!!
حسین
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۰:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۱
مهران عزیز اعتیاد نیز یک بیماریست مثل سایر بیماریها که اگر درست درمان گردد شخص بیمار به زندگی طبیعی خود برمیگردد
roben
| UNITED KINGDOM |
۰۲:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
همشونم گول خوردن وگناه دارن
arsin
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۳:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۷
برای اون کسی دعا کنید که داره این کارو با خانواده ها میکنه نه اونیکه بیماره این مواده اگه خدایی نکرده خودشما مبتلا بودید چی ؟
خودکسانی که به این بیماری مبتلان هرروز همین دعارو برای خودشون میکنن شما اگه خیلی دعاگری کمکشون کن
ابوالفضل الهی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۲۸ - ۱۳۹۰/۰۶/۲۸
2
14
خیلی چیزهای خوبی نوشته منم شیشه مصرف می کنم امانمیتونم ترک کنم کسی هم بهم کمک نمی کنی
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۲۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۵
اینقدر به معتاد توهین نکنید که سر خودتون میاد
یاسمن
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۱:۱۱ - ۱۳۹۲/۱۲/۰۹
آخیییییییییییی اینجا فقط اراده خودت
EVA
|
GERMANY
|
۲۱:۰۰ - ۱۳۹۰/۰۶/۳۰
0
7
salam hamsar man mo0tade hame mavadam estefade karde ke alan az kerak be shishe reside be nazare sho0ma man chejo0ri bayad bahash harf bezanam va razish ko0nam be tark?
پاسخ ها
arsin
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۳:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۷
شما سهم خودتونو به عنوان همسر انجام بده و با لبخند بدون دعوا بهش بگو که اگه خدایی نکرده ترکش کردی وجدان درد نداشته باشی
بشیر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۰ - ۱۳۹۰/۰۷/۰۵
2
5
سلام .خیلی عالیه . ولی راه ترکش چیه من یک برادر دارم که چهار سال از من بزرگتره . بی کاره می گه فقط اگه کار داشتم دیگه نمی کشم یعنی کار را ه ترکشه .متادون می تونه شیشه رو ترک کرد
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
اراده میخادشما فقط میتونی راضیش کنی
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۳
با کمپ های ترک اعتیاد مشورت کن
بروسلی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۰/۰۷/۰۹
0
7
أفرین
پاسخ ها
یک مادر
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
با سلام پسر عزیزم من یک پیشناد بهت میکنم و حتما نتیجه خواهی گرفت مطمئن باش و اون مثبت اندیشی است با تفکر مثبت و تلقین جملات مثبت و هیچگاه نا امید نشو حتما بدان پایان شب سیه سپید است هر روز گه از خواب پا میشی جملات مثبت عشق الهی در من متجلی میشود و من حتما سالم میشوم و تمام مثبت اندیشی ها را در ذهن خود بگنجان و عکسهایی از زمان سلامتی خودت روی دیوار جلوی دیدت بگذار و هر روز به آن نگاه کن و مجسم کن که به زودی آنطور خواهی شد و اولین شرط آن اینست که تمام فکرهای منفی را از سر بدر کنی و به زبان هم نیاوری و از اطرافیان هم بخواهی که در این مورد با تو همکاری شود انشااله که خبرهای خوشحالی از بهبودت به زودی خواهم شنیدخدا همراهت باد و عشق خدا یار هر روزت
الهه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۲۲ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۲
43
10
سلام فقط میخوام بگم واسه اونایی که میگن افراد معتاد انگل اند وباید از بین برن واقعا متاسفم که اینقدر سطح فکر پایینی دارن
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۷ - ۱۳۹۰/۰۷/۱۶
1
8
سلام اگه ما اینجا هستیم برای کمک به هم هستیم نه اینکه یه آدم از همه جا بی خبر بیاد بگه همه معتادا انگلن شاید یه معتاد انگل باشه و لی در درون هر شخص معتاد یه آدم سالم هست که باید با کمک بهش اونو از این دام نجات داد و اونی که این حرفو میزنی خیلی راحت بهت بگم خیلی ها که منم منم میکردن و حتی از دود سیگار فرار میکردن تو این داستان افتادن پس بهتر اگه کمک کسی نمیکنی لااقل هلشم نده به امید سلامتی همه  
سارا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۷/۲۴
2
26
بیایید به جای اینکه سر نماز دعا کنیم که معتادها نابود بشن و از بین برن دعا کنیم که همه معتادها بهبود پیدا کنند و مواد و اعتیاد از جامعه‌امون پاک بشه. بیایید به جای اینکه معتادها رو زنده به گور کنیم به آنها کمک کنیم و آنها را از این مصیبت خانمانسوز نجات دهیم.
پاسخ ها
ناشناس
| TURKEY |
۲۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۴
شما راست میگین واقعان محتاد بیمار و احتیاج به کمک داره تورو خدا از همه محتادایی که ترک کردن میخوام به بقیه که تو این راحن کمک کنن چون فقط یه محتاد میتونه درد این مریضی رو بدونه خدایا به همه جوانان رحم کن منم مادر یه فرزند محتادم برای پسرم دعا کنید بخدا همین یکدونه پسر رو دارم
سامی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۰ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۶
0
4
خیلی عبرت اموزن
komeil
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۸/۰۸
3
5
راه های درمان؟
سمیه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۳
2
17
سلام من برادرم شیشه مصرف میکنه.چیزایی که شم گفتین برای عوارض شیشه درسته.اصلا قبول نمیکنه که معتاده و باید ترک کنه ترخدا یک راهی جلوم بذارین که ترکش بدیم؟قسمتون میدم کمکم کنید.
پاسخ ها
arsin
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۷
از دوستانی که کمپ یا خونه بهبودی دارن کمک بگیر براتون حلش میکنن فقط باید باهاشون همکاری کنید
فرهاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۶
2
5
سلام دوستان امروز مطلبی تو حوادث خوندم که پدری بعد از مصرف شیشه دختر 4 سالشو کشت ... بیایید هر کاری از دستمون بر میاد انجام بدیم تا دیگه کسی سمت این ماده مرگ آور نره
وحیدم از تهران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۷ - ۱۳۹۰/۰۸/۱۷
2
5
منم 7ساله درگیرم باهاش غیره کنگره60 همه راههای دیگرو رفتم دارم نابود شدنمو واقعا میبینمو ناامید تو سن 27 سالگی تنها ارزوم مرگه تا شاید بعد من خانوادم یه نفسه راحت بکشن
محمدعلی رضازاده
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۱
1
6
به شکرانه حضرت دوست که هر چه دارم از اوست سلام محمدعلی هستم 29 ساله اهل گرگان 7 ماه پاکم و حدود 2 سال معتاد به مصرف شیشه،گلایه ای داشتم از عزیزانی که بیماران به مریضی اعتیاد را انگل جامعه می پندارند خوب مقصر هم نیستند چون فرهنگ سازی نشده 1 معتاد در این جامعه حتی حق ندارد به سرویس بهداشتی عمومی برود چون بر درب آنجا نوشته شده است ورود افراد معتاد اکیدا" ممنوع،ولی این درسته که بلا نسبت هر چی دزدنوامیس و اموال مردم ،کلاهبردار،قاتل،شرابخوار،متجاوز در این مکانها ترددنمایند و انگل هم نباشند.ما جزء به جزء یک ملتیم و یک دولت پس نگوئید این موارد همچون موارد دیگر به ما ربطی ندارد.علی ایحال برای ترک شیشه دریک دوره درمانی 12 روزه بستری دربیمارستان آزادی (میمنت) تحت نظر دکتر سالیانی که حدود 2000 هزار بیمار معتاد بدون بازگشت داشته تحت نظر بوده و خدا را شکر من هم تا به امروز پاک هستم. (گفتم که خطا کردی تدبیر نه این بود گفتا چه توان کرد که تقدیر چنین بود)التماس دعا
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۷:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۳
موفق باشی محمد جان
ریحان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۱/۳۱
ادرس بیمارستان رو برام بفرست لطفا
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۲۷ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۵
0
2
سلام فقط کمی همت وتوکل همه چیزراحل میکنه
YASAMAN
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۹:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۸/۲۵
0
10
من 8ماه که ازدواج کردم الان فهمیدم که شوهرم 1ساله شیشه مصرف میکنه به مدت1ماه هم ترک کرد ولی دوباره شروع کرده از همه چیز بخدا ناامید شدم از همه تون التماس دعا دارم که دوباره برای همیشه ترک کند
به امید روزی که این مواد شیشه دیگه روی کره زمین نباشه به خدا واسه شوهرم دعا کنید اول جونیشه اول زندگیم به امید خدا

باران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۳
3
10
برادر من 21سالشه 5سال یا بیشتره که مصرف میکنه.الان کمپه.این دفعه ی سومه که کمپه..کاش ادم شه بابام فوت کرده و همین یدونه داداشو دارم هممون برای نجات جوونا دعا کنیم
ج
|
UNITED STATES
|
۱۰:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۵
1
3
خوب بود طریقه ترک چه جوری است
صبا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۵ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۵
2
4
سلام با تشکر اگه کسی تجربه مصرف شیشه داره لطفا با من تماس بگیره میخوام یه سری اطلاعات کسب کنم 09181075182
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۱۲ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۸
برو بابا
سعیده
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۵۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۷
3
6
خیلی تاسف بار است اما خوشبختانه کنگره 60 ثابت کرده که اعتیاد به هرگونه موادی حتی شیشه کرک و قرص به روش تدریجی قابل درمان است
/www.congress60.org
محسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۸
1
3
با سلام
برادر من شیشه مصرف میکنه و دقیقا تمامی رفتارها و نشانه هائی که در بالا را نام بردید دارد ،سرباز است و تا حالا 3 مرتبه فرار کرده با اینکه در بهترین شرایط خدمت میکرده و حالا اگر او را بگیرند 3 ماه در زندان بسر خواهد برد ، سئوال من اینست که اگر من کمک به دستگیری ایشان بکنم آیا با مدت زمان 3 ماه که در زندان بسر میبرد بهتر خواهد شد و ترک خواهد کرد و یا اینکه ممکن است خطر جدی برای او داشته باشد .
ممنون میشم که منرا راهنمائی کنید.
سامان بی سامان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۲۱ - ۱۳۹۰/۰۹/۱۹
3
35
خوب
hasti
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۵۲ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۰
3
3
man khodam masraf konande bodam 7 roze dg mishe 2 sal ke pakam kasi ke mavad masraf mikone fagat bayad khodesh bekhad ta betone tark kone be geire in aslan emkane tark nadare
پاسخ ها
آرمان
| UNITED KINGDOM |
۰۴:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۹
از این که ترک کردید واقعا خوشحالم
ممم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۴
1
7
سلام من الان 2 هفته هست که به صورت تفریحی اونم واسه بودن کنار دوستای شیشه ای دارم 2 تا 3 تا دوود از این شیشه مصرف میکنم/ چقدر خوب شد که مطلب شما رو خوندم/دیگه سمته اون دوستام و این واسه مواد نکبت نمیرم_(خیلی ممنون واسه تاپیک جالبتون--)
.....
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۴ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۷
2
7
من خواهرم مصرف میکنه.تمام علایم داره .فقط خدا میدونه هوچین اتفاقی تو ی خانواده با ابرو چه عذابیه
هممون ناامید شدیم
هرلحظمون عذابه.تورو خدا نکنید
برای ماهم ی لحظه دعا کنید
.....
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۵ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۷
0
7
من خواهرم مصرف میکنه.تمام علایم داره .فقط خدا میدونه هوچین اتفاقی تو ی خانواده با ابرو چه عذابیه
هممون ناامید شدیم
هرلحظمون عذابه.تورو خدا نکنید
برای ماهم ی لحظه دعا کنید
.....
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۶ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۷
0
2
من خواهرم مصرف میکنه.تمام علایم داره .فقط خدا میدونه هوچین اتفاقی تو ی خانواده با ابرو چه عذابیه
هممون ناامید شدیم
هرلحظمون عذابه.تورو خدا نکنید
برای ماهم ی لحظه دعا کنید
hamid
|
UNITED STATES
|
۱۵:۱۹ - ۱۳۹۰/۰۹/۲۷
1
2
lاز ترس موهای بدنم سیخ شده
m.r
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۵ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۱
1
6
سلام از مطالب مفیدتون ممنونم
من برادری دارم که خیلی لاغر و عصبیه
فکر میکنم که شیشه مصرف میکنه
6صبح تا7عصر سر کاره
10شب میخابه تا6صب
نمیدونم چی مصرف میکنه
لطفا کمکم کنید و بهم بگید علایم مصرف کدوم ماده مخدر به برادر من نزدیکه
میل جنسیشم بالاست و باهوشه
اما اکثر مواقع از گذشتش بدش میاد از زندگیه حالش ناراضیه و فکر میکنه آینده ای نداره
خیلی افسرده هست
آیا این فرد مشکوک به اعتیاد به ماده ی مخدر خاصی هست از نظر شما؟
با تست اعتیاد از ادرار میتونم بفهمم اعتیاد داره؟
پدرام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۲۵ - ۱۳۹۰/۱۰/۰۷
7
6
واقعا متاسفم برای اونی که معتادو انگل میبینه
معتاد 1 انسانه،1 انسانه بیمار!
و به نظره من،معتادی که ترک میکنه
1 سر و گردن از سایره انسان ها بالا تره!!
ن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۷
0
9
یازده سال پیش ازدواج کردم وقتی فقط یک هفته از عروسیمون می گذشت فهمیدم شوهرم مصرف کننده است اون موقع تریاک و حشیش مصرف می کرد چون خیلی دوسش داشتم فکر کردم می تونم کمکش کنم کنارش باشم ترکش بدم اما ......خیال باطلی بیش نبود کلی خودمو کشتم تا بالاخره تریاک و ترک کرد اما چیزی نگذشت که افتاد تو دام شیشه .....وحشتناک ترین چیزی که ممکنه وجود داشته باشه منو تا پای مرگ کتک می زد بعد که حالش می یومد سرجاش می نشست گریه می کرد و اظهار پشیمونی بی نهایت بدبین بود می گفت بابام برای چی میاد خونه ی ما حتما به تو نظر داره ....خلاصه چی بگم بعد از این همه سال حریف این یکی نشدم الان شده یه چوب و یه استخون منم دارم با یه بچه طلاق می گیرم اما چه فایده حیف اون جوونی و نشاط و که پای شیشه رفت ......فقط مواظب سلامتی خودمون باشیم که به یه آن به باد می ره
پاسخ ها
فرشته
| UNITED STATES |
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
نگیر طلاق من متل توهم ازش دور زندگی کن
بهمن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۰/۱۹
1
2
برادر من حدود 3دوره در کمپ بوده است. وی در حدود 2 سال مصرف شیشه داشته است، بعد از این دوره ما باید با او چه کار کنیم ؟ و برای ادامه درمان وی به پزشک یا جای خاصی باید مراجعه کرد؟از شما راهنمایی میخواهم؟ خدا خیرتان دهد. ( بهمن )
لیلا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۳۲ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۱
0
5
سلام برادرم مصرف کننده شیشه بود 3ماه بود که ترک کرده بود الان4 روزه که فهمیدیم دوباره مصرف می کنه دیگه موندیم چیکار کنیم تورو خدا کمکم کنین
غزال
|
FRANCE
|
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۰/۱۰/۲۸
3
7
با سلام
تا جایی که یاد دارم هیچ وقت اطرافم ادم معتاد ندیدم اما تازگی ها خواهرم با یکی دوست شد بعد طرف بهش گفت شیشه مصرف میکنه و می خواد برا همشه ترک کنه وقتی خواهرم بهم گفت بهش گفتم بی خیالش بشه و زندگی شو به پای اون هدر نده
اما امروز همش دارم درمورد شیشه تواینترنت سرچ میکنم و این سوال تو ذهنمه که کسی که دوسال داره شیشه مصرف میکنه واقعا می تونه ترک کنه آخه شنیدم بعد از ترک هم زیاد زنده نمی مونن این واقعا درسته توروخدا راهنمایی کنید.
مونا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۱
51
9
من همسرم 2ماه شیشه مصرف میکرده الان 2ماهه کنار گذاشته سوالم اینه که عوارضش -حس بدبینیش میمونه یا از بین میره-امکان هم داره دوباره سراغش بره
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۲
6
2
حن
eli
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۹ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۵
3
8
من 21 سالمه. 1سال پیش با مخدر شیشه آشنا شدم. در طی 1 سال تقریبا 10 بار مصرف کردم. اولین بار ترم 1 دانشگاه بودم شب امتحان زبان مصرف کردم. درسی که بدون شک می افتادمو شدم 18 و این خیلی منو تحریک میکرد.
هر دفعه سر پروژه های سنگین یا درسای سخت این کارو میکردم. ولی انگار دیگه نمیکشم حس میکنم دارم تابلو میشم. نمیدونم به کی بگمو چی کار کنم.توی خانواده ی ما یه نفرم معتاد نیست اگه خانواده بفهمن حتما منو ترد میکنن. میترسم از دیدگاه خانواده نسبت به این قضایا.
چطور خودمو درمان کنم؟
بابک اردلان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۰۰ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۷
3
6
خواهش میکنم راه درمانش را بگین5 ماهه گرفتارشم
کبری
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۸
0
7
سلام آی جونا تروخدا شیشه نکشید برادرمن شیشه مصرف میکرد بعد یه سال ترک کرد ولی بعد از گذشت دوسال دچار خونریزی مغزی شد دکترا میگن عوارض شیشه است حتی واسه یه بار هم امتحان نکنید
رها
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۲ - ۱۳۹۰/۱۱/۰۹
0
3
از همتون ممنونم اسیر عشقش شده بودم با این که مصرف میکرد اما با دیدن این مطلب ها فهمیدم که نمیتونه ترک کنه.2 سال کمکش کردم اما باز.....
مهسا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۵۱ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۰
0
3
باسلام
ازکسایی که واسه شیشه ایها یاکلامعتادهامرگ میخوان ناراحت نشید من 1برادر دارم ده سالی هس اعتیادداره بیچارمون کرده
اول تریاک بعدهرویین بعدشیشه.باباومامانم هرکاتی واسه ترکش کردن فایده نداته
روزی هزاربار از خداواسه خودم مرگ میخوام ئعنی هممون کلاشرایط خیلی بدوسختیه که گفتنش خارج ازحوصله ست فقط بگم که بی ابرویی وبی ابرویی که همه بخاطریه برادت معتاد روت حساب دیگه ای میکنن زندگیتوتحت تاثیرقرارمیده راه فرارهم نداری فقط خواهش میکنم اگه کسی میدونه کنگره60چیه بهم بگه ممنون
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۲
/منم نمیدونم چیه و کجاست اما این ادرس سایتشه امیدوارم بتونه کمکت کنه مویدو پیروز باشید.
www.congress60.org
مسافر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۶
1
5
از اعوارضش فقط 70 درصد قید شده بقیه شو بگید لطفا؟
بهمن وفایی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۰۳ - ۱۳۹۰/۱۱/۱۶
0
3
امیدوارم درسی باشه براآدمهایی که تو فاز سردوستانشون کلا میزارن که به نظرمن ازاین آدمها کثیفترخودشونن
Narges
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۲۴ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۰
1
6
نه سال مىشناختمش مىدونستم که معتادة با محبت با تهدید هرکاری کردم ترک نکردش خیلی دوستش دارم مجبور شدم برم برای همیشه الان از اون روزا برام افسردکی و ناامیدی باقیمونده از ته دل براش دعا میکنمکه به خودش بیاد و مثل یک بجه باک بشه لعنت بر باعث و بأنی تولید وبخش شیشة  
فواد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۲۶ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۴
0
11
باسلام خدمت تمامی دوستان.من حدود چهار ساله که مصرف شیشه دارم.امشب با مادرم وخواهرم قرار گذاشتیم که فردا برم یکی از کلینیک های ترک شیشه پذیرش بشم.برام دعا کنید که بتونم.التماس دعا
فری
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۵
20
9
بابا این حرفا همش کشک من خودم 2سال ترامادل مصرف کردم الانم 3ماهه رفتم سراغ اکستازی .تازه با این توهماتی ک شیشه داره هوس کردم مصرف کنم خیلی هم دارم حال میکنم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۵۷ - ۱۳۹۰/۱۱/۲۸
7
1
لت مشخصکنه
الیاسی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۳ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۵
4
2
مطالب...بهتر از این نمیشه
javan54x
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۶ - ۱۳۹۰/۱۲/۰۹
0
4
khaili khob bood mamnoon
بماند
|
UNITED KINGDOM
|
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۲
2
11
دوستان
من 18 سالمه،توروخدا تا اخر گوش کنین!
1بار به اصرار ی1 دوست برای اولین بار
ش کشیدم.
1بار شد 2بار و 2بار شد 3بارو...
رسید تا جایی که که خورم لامپ یا پایپ درس میکردم!
خودم دم میگرفتم و....!
بگذریم،من گذاشتم کنار،اما خیلی چیزارو از دست دادم!
حرفم اینه:بابا لامسبا 1 نه گفتن یاد بگیرین.باور کنین میتونین
با تمام قدرت (نه) بگید
چ برای اولین بار.چ برای صدمین بار!!
کسائیم ک هنوز میزنن.داداش هیچوقت دیر نیس.بذارش کنار!
یکم ازون بالا بیا پائین!!!!
ع.ا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۳
0
7
سلام خواننده این نامه
من ع.ا 30ساله از تهران دارای همسر و 2 فرزند هستم 10 ساله ازدواج کردم از زندگیمتو این مئت خیلی راضی بودم تا این 2سال یا 2.5 سال اخیر افتادم تو شیشه و کوکایین به خدا خانهتو بهترین برج های تهران بهترین و مدرن ترین ماشین ها و امکاناترا دادم گرم گرم شیشهخریدم دود کردم کوکا خریدم اسنیف کردم حالا 40متر اتاق بدون فرش و موکت حتی پول پیش اینجا واجارشو کسی دیگه میده هنوز میزنم چون غیرتم دود شد رفت چون مردی و مردونگیمو اسنیف کردم . کاش خدا بهم جرات و غیرت دوباره بده کاش کسی بود یا داشتم بهش علت همه بدبختیامو میگفتم و کمکم میکرد خواننده محترم تو رو به خدا حتی 1 بار یک کام نکش تا کسی تعارف کرد از ان جا بورو به خودت بیا
الهی شفا ده همه مریضا رو
یاعلی مدد
پاسخ ها
ک
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۲۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
از خدا میخوام که کمکت کنه. آفرین به شعورت
سارا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۲ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۸
9
5
خاک به سر اونی که شیشه می کشه
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۳۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۴
شوهرمنم مثل شما بود وقتی ماازدواج کردیم زندگی داشت که همه حسرتش میخوردن حالا ببینیش به چه روزی افتاده باورت نمیشه نه این که آدم معتاد خودش همه پولش دودکنه بلکه این وسط گرگهایی هستند که داراییت و قبل از این که بفهمی ازچنگت درمیارن خوش غیرت ترک فقط باخودادم هیچ کس نمیتونه به آدم کمک کنه جزخودش شوهر من سرمصرفش بعد از اینکه همه چیزش باخته بود میخواست من رو هم بفروشه که من دیگه ترکش کردم
هما
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۸ - ۱۳۹۰/۱۲/۱۹
0
5
سلام من نزدیک 8ماه بود که هرویین میکشیدم الان 19 سالمه به خاطر فشار زیادی بود که خانوادم بهم وارد کرده بودن الان ترک کردم به نظر من هیچ کاری سخت تر از ترک کردن نیست خواهش میکنم خودتونو گرفتار مواد نکنید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۵ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۳
0
4
تو رو خدا مصرف نکنید.الان 3 روزه که یکی از اقوام ما که خیلی پسر خوبی بود شیشه مصرف کرده و دیوانه شده آخر هفته هم عروسیشه من یکی که دارم از غصه دق میکنم.نکنید تو رو خدا نکنید.به فکر خودتون و خانوادتون باشی.خدایا به همه جوان ها کمک کن و دست همه مواد فروش ها را رو کن......
حمید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۴ - ۱۳۹۰/۱۲/۲۶
0
6
بخدا جاتأسفه.حیف این جوونا که چه مادرهایی خون دل برا بزرگ کردنشون خوردند..حالا یابصورت یه موجود ننگنما توجامعه دارن خونواده وخودشون راازبین میبرن..ممنون از این اطلاعاتتون.خداخیرتون بده شاید همینا جرقه ای برانجات یه جوون باشه توراخودا برادر وخواهر گرامی براشون دعا کنید ایناهم انسانند..فرقشون اینه که نامردی ازراه رسیده وحق زندگی راازشون گرفته منون ازمسول محترم این وبلاگ
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۰۵
0
2
خواهر عزیزم که هر چی تلاش کردی ولی همسرت اصلاح نشد به خاطر همچنین فردی که هیچ اراده و غیرتی نداره زندگیتو تباه نکن از وسط زیان برگشتن عین سود است ، ترکش کن تا در منجلاب تنهایی غرق بشه اصلا فکر نکن که مردم میگن طلاق گرفت و... الان این کار را نکنی فردا شاید فرزندت مجبور به پخش مواد بشه و یا شاهد کشته شدن فرزندت توسط شوهرت و یا حتی بدتر از این هم بشی ، تا کجا می خواهی ادامه بدی می خواهی بیشتر از این چه مصیبتی ببینی از اونهائی که تجربه چنین مصیبتهائی را دارن درس بگیر و خود تو رها کن .
ناشناس
|
UNITED STATES
|
۱۶:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۰
0
4
man ham pedaram mobtalast ham madaram .kheyli sakhte
پاسخ ها
ب
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۱:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
آخ الهی ........
تورو خدا تو مواظب خودت باش
لدبختی اونا که جاوی چشاته
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۱
0
3
llanat be har chi tolid konande foroshannde
ناشناس
|
GERMANY
|
۱۷:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۱
0
1
سلام ممنون می شم در مورد راه درمان و نوع برخورد با این افراد هم توضیح بدهید و راهنمایی کنید و ...
باتشکر
Saeed
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۴
3
5
سلام...دوستان
من وقتی 19 سالم بود حشیش می کشیدم ... و بعدش تریاک رو تجربه کردم
و بعد از اون شیره تا کراک حدود 2 سال گدشت اما بعد این دوسال همه رو گداشتم کنار ...شیشه رو 1 بار مصرف کردم اما جواب چندانی بهم نداد... خلاصه می خوام بگم ترک کردن کاری نداره نه na نیاز داره نه کنگره نه خدا نه هیچی...
اعتیاد یه دوره اس که الان به سر رسیده
منا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
0
2
سلام لطف کنید کمکم کنید!چه جوری باید کمک کنم تا ترک کنه؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟
خسته از این همه درد ، الان دیگه خوشحالم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۵
1
8
سلام
من قبلا تو همین صفحه گفتم که از پدرم متنفرم به خاطر مصرف شیشه . ولی الان پدرم یک سالی هست که ترک کرده خیلی مهربون شده . ولی گاهی اوقات اعصابش به هم میریزه . اگه بخوان مثل آب خوردنه که ترک کنن امیدوارم هیچ معتادی در جامعه نباشه . الان خیلی خوشحالم . خدا رو شکر . خداجون ازت ممنونم
غلام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۶
0
6
سلام/من 2سال مصرف می کردم الان 4سال پاک پاکم/آدمی که الان هستما دوست دارم/دعا می کنم که همه کسایی که خواستند 1بار امتحان کنندا گیر افتادند خدا کمک کنه/خدا فقط کمکم کرد
پاسخ ها
بیریوان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۲
افرین به تو اغا غلام چشم مادرت روشن به این پسر با اراده و قهرمان چون واقعا اراده می خواد که شما دارید افرین.
محمد از اصفهان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
0
5
سلام دوستان من حدود هشت سال مواد مخدر(تریاک شیره)مصرف میکردم دوسال بودکه پاک بودم وبدون احتیاج به مصرف هیچ موادی زندگی میکردم دراصل بعداز دوره نوجوانی همین دوسال معنی زندگی را فهمیدم باهیچ مصرف کننده ای رابطه نداشتم..تا1 سال پیش یکی از دوستان دوره مصرف امدسراغ من گفت ترک کرده ورابطه ما دوباره شروع شد اما دروغ گفته بود یعنی تریاک راترک کرده بود اما شیشه مصرف میکردبعداز چند بارتعارف کردن دیگه نتونستم جلوی اراده ضعیفم رابگیرم.شروع به مصرف کردم متاسفانه 1 ساله مصرف میکنم با مراجعه به این سایت واگاهی در مورد عوارض مصرف شیشه وعوارضی که دربدن خودم میدیدم تصمیم به ترک گرفتم امروز16/1/91سومین روز پاک بودن منه برام دعا کنید.دوستان اگه پاک بودن را دوست دارید.1بامصرف کننده رابطه نداشته باشید2هروقت وسوسه شدیدبه اشنایانی که معتاد هستند فکر کنیدکه درزندگی چه چیز ایدشان شده3به عزیزانتان فکر کنید.بعد تصمیم بگیرید.باتشکر از مسئولین سایت.باآرزوی ایرانی پاک .محمد29ساله ازاصفهان دوستتان دارم
مهسا
|
UNITED STATES
|
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۷
0
6
سلام من 10 ماه بعد ازدواج متوجه شدم شوهرم که مهندس است شیشه مصرف میکنه.الان بعد 2سال از زندگیمون با کمک خدا ترک کرده الان 4 ماه و 2 روزه کاملا" پاک.من که بهترین روزای زندگیم تبدیل به جهنم شده میدونم خیلی بلای خانمان سوزیه.اما از همه کسانی که میخوان ترک کنن خواهش میکنم متوسل شن به خدا و ائمه .چون من از آقا امام رضا شوهرمو سالم گرفتم
علیرضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۸
0
5
nazaram ine ke man nemifahmam kolan.doam konid
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۱۹
0
4
دوستان عزیز اولین چیز واسه ترک کردن اعتماد بنفس و پرهیز مداری هستش کاریکه من 5سال پیش کردم الانم 5ساله از شرش راحت شدم
حامد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۰
16
4
سلام. مواد به این بهالی/دلتون میاد/دنیا دو روز بابا/فقط عشق و حال
پاسخ ها
بیریوان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۲
برو اقا حامد بس کن در جوانی پاک بودن شیوه پیغمبریست در اصل این است عشق و حال نه اینکه بدنت پر از کرم کثافت بشه و در گوشه خرابه ها بیفتی همه تفت کنند
mahsa
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۴
jigareto kamelan movafegham
سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۴
هرکس یه شیوه زندگی رو انتخاب می کنه و همه آزادن ، شادی و عشق و حال ولی شرافتمندانه یا شادی و عشق و حال ولی بی شرفانه
حامد
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۲۸ - ۱۳۹۲/۱۲/۲۹
عالیه
فرزان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۳
2
5
عزیزترین کسم 3ساله شیشه مصرف میکنه نمیدونم چیکار کنم کمکم کنید تانجاتش بدم .نمیتونم ازش طلاق بگیرم فقط میخوام نجات پیدا کنه تروخدایک راه حل بدین
پاسخ ها
مصطفی صبحی
| UNITED STATES |
۱۴:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۲
به سایت naبرید وادرس جلسات نارونارو بگیرید خانمهایی هستن که تجربه مشکل شمارو داشته و میتونه راحت کمکت کنه
فتانه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۴
0
4
سلام شوهر خواهر من شیشه مصرف میکنه من خودم از رفتارش میفهمم نمیدونم چی کار کنم خواهرم را خیلی دوست دارم نمی تونم غصه خوردنش را ببینم تروخدا دعا کنید شوهر خواهرم که فقط 25 سالشه ترک کنه والا مجبورم خواهرم را ازش پس بگیرم ممنون
ali
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۱/۲۷
2
5
سلام واقعا از اطلاعات مفیدی که میدید خیلی خهیلی ممنونم دراین میان میخوام داستان خودم و براتون تعریف کنم من 23 ساله از تهران
من حدود 8 سال پیش با اولین مواد مخدر که تریاک بود اشنا شدم اما تا 5 ماه پیش معتاد تریاک نبودم یعنی میشد 2 یا 3 روز میکشیدم یا میشدکه 2 ماه 3 ماه نمیکشیدم به همین خاطر هیچوقت معتاد تریاک نشدم یعنی هیچوقت زیاده روی نمیکردم اما باقی ماجرا من قبلا 5 یا 6 بار شیشه مصرف کردم اولین بار 3 سال پیش بود دوره دوم یه هفته بعد دوره اولم بود و دوره 3 وحدود 1 سال بعد و اخرین باری هم که مصرف کردم همین تابستان سال نود بود که به مدت 3 یا 4 هفته البته یک روز هفته تنهایی کشیدیم من به نوشتن خیلی علاقه دارم هم به خودن همیشه یا مشغول خودنم یا نوشتن البته موقه هایی که بیکارم و شیشه باعث میشد شعرهای خوبی بنویسم شبا یه عالم خاصی برام بود دستم هیچ وقت خسته نمیشد بعضی وقتا که شیشه مصرف ممیکردم تا صبح فقط مینوشتم امات اخخرین باری که مصرف کردم البته 2 بار اخر حس افسرده بودن حس خودکشی کردن و نمی دونم یه حالت گریه بهم دست میداد که کاملا کنارش کذاشتم به نظر من همیشه ادمایی میرن سمت مواد که خودشونو باهوشتر از همه میبینن و ترسی ندارن که بدبخت میشن ما تو فامیل داشتیم که در اثر مصرف هروئین مرد اما من بازم ترسی نداشتم بجز کرک همه مواد مخدرهارو امتحان کردم از ناس گرفته تا شیشه در هیچ کدوم گیر نکردم بجر هروئین منی که حدود 7-8 ماه بود هیچی مصرف نکرده بودم یهو رفتم سمت هروئین البته قبلا یعنی حدود یه سال پیش 7-8 کام توپ هروئین کشیده بودم بله رفتم سراغ هروئین
م
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۱
1
2
نمیدونم چیکار کنم .یه برادر بیشتر ندارم الان 1.5 که شیشه مصرف میکنه .3 ماه هم کمپ بوده اما دوباره شروع کرد و تمام دنیا برام مثل جهنم شده .پدر و مادرم از غصه دارن دق میکنن .نسبت به من سوئ ظن شدید داره .تا صبح از ترس خوابم نمیبره .چیکار کنم .تورو خدا کمکم کنید.
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۱/۳۱
0
2
خوبه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۰۳
0
3
با توجه به گستردگی اعتیاد و اقبال روز افزون جوانان به آن شایسته است که صدا و سیما بعنوان تاثیر گذارترین رسانه نسبت به انعکاس واقعیات تلخ اعتیاد و روش های آگاهی بخشی به خانواده ها و مبارزه با اعتیاد برنامه سازی کند
ملینا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۰
3
4
شوهر من الان یک ساله که داره شیشه می کشه اولین بار وقتی فقط دو هفته مونده بود بچه مون دنیا بیاد ازش قل قلی گرفتم کلی گریه کرد و به پام افتاد که ترک می کنه منم قبول کردم چون خیلی ادم خوب و موجهی بود و همه سرش قسم می خوردن بعد از چند ماه رفتیم کنگره تا ترک کنه ولی تو این یک سال روز به روز بدتر شد و چند وقت پیش ازش پایپ گرفتم واقعا موندم چه کنم گاهی سه شب تا صبح نمی خوابه فقط اب میخوره وشبیه میمون شده حالم ازش بهم می خوره کاش بمیره چون دیگه برام ابرو نمونده همه می دونن چی کارس می خوام برای همیشه تنهاش بذارم
پاسخ ها
مصطفی صبحی
| UNITED STATES |
۱۴:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۲
اگر این کارو بکنید بزرگترین اشتباه زندگیتون کردین
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
چرا اشتباه؟ تکلیف اون بچه بدبخت چیه با چه امیدی باید بزرگ شه.
ن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۰
7
12
سلام میخوام از شر این وسوسه ها خلاص بشم چکار کنم به کمکتون نیاز دارم
پاسخ ها
ناشناس
| UNITED STATES |
۱۶:۴۷ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۰
سلام برو جلسه
ن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۰
0
3
lotfan mano rahnamaee konid che jur mishe pak mond
پاسخ ها
ناشناس
| UNITED STATES |
۱۶:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۰
برو کمپ و جلسه ها رو شرکت کن
شیرین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۴
2
2
واقعا چرا این معتادا رو نمیان جمع کنن؟؟؟
پاسخ ها
مصطفی صبحی
| UNITED STATES |
۱۴:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۲
مگر معتادان اشغالن در ضمن معتادان جزو افراد زرنگ و نخبه این مملکتن فقط باید حمایت وکمک بشن
زهرا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۶
0
8
سلام من خیلی درموندم همسرم حدود یک سال هست که شیشه میکشه درسته اصلا علائم لاغری و بدبینی نداره ولی شده تا 3 شبانه روز نمیخوابه و آب زیادی میخوره.عاشقشم تا پای مرگ گفتم اگه ترک نکنی برای همیشه ازت جدا میشم.همسر من بر خلاف چیزایی که همه خونواده ها میگن تا یه پولی به دستش میرسه حتی هزار تومنشو هم ازم دریغ نمیکنه چه برسه به اینکه بره دزدی کنه.ترم سه کارشناسی هستم و وقت امتحانام نزدیکه.نمیتونم پرپرشدنشو ببینم درسته فعلا خوبه ولی مطمئنم بالاخره از پا درمیاد دارم دیوونه میشم خیلی دوسش دارم خیلی.شما رو قسم میدم به جون عزیزاتون به جون کسایی که آرامش رو به زندگیتون داده برام دعا کنید.من بدون همسرم بدون عشق زندگیم که بعد از گذشت 4 سال حتی یک ذره هم از محبتم بهش کم نشده میمیرم و نابود میشم.سلامتی فقط از خدا سلامتی همه و همسرمو میخوام نه پول نه ماشین نه خونه و نه هیچی
پاسخ ها
مصطفی صبحی
| UNITED STATES |
۱۴:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۲
سلام خواهرم این روزها باید به شوهرت کمک کنی که برگرده همسرم بهترین روزهای عمرشو به پای من گذاشت در نتیجه امروز نزدیک به هشت ساله پاکم وسالم زندگی میکنم
زیتون
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۱۹
4
39
سلام منم مثل زهرا عاشق زندگی و همسرم بودم خیلی تلاش کردم اما همسرم فداکاری و عشق منو ندید همش با دوستاش بود اونا بدبختش کردن شیشه یکی از هزار مشکلش بود ازش متنفرم حتی اگه ترک کنه و بشه بهترین من برنمی گردم به خاطر اون از خانوادم گذشتم . اونو خانوادش و دوستاش رو به خدا واگذر می کنم.
یوسف
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۰
0
15
خیلی عالی بود من داشتم قبلا میکشیدم ولی شش ماه ترک کردم با این لحاظ بازم دلم تق تق می زنه بگو چکار کنم تا دوباره سراغ اون نرم
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
از خدا و اراده قوی و محکمت طلب کمک کن
shahin
|
SWITZERLAND
|
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۰
0
4
اطلاعات خیلی مفیدی رو گذاشتی دمت گرم
هادی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۴ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۳
0
2
بسیار عالى
milad&amir
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۴
1
1
بد بد بد اوسگل این چه سایتی از طرف یکی از دانش اموزات
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
برو بابا. خنگ
هاجر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۰۰ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۷
0
5
من شوهرم شیشه مصرف میکند وحالابا2 تا بچه درتلاشم آنرانجان دهم خواهش میکنم به من کمک کنید.
حسین دانشجوی هوشبری از مشهد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۲/۲۹
3
11
من به خاطر این که بتوانم شبها بیدار باشم و درس بخوانم ناخواسته معتاد به شیشه شدم ارزویی جز مرگ ندارم
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
خدا بزرگه تویی که بخاطر موفقیتت شب بیداری کردی اگه الآنم یاری بخوای کمکت میکنه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۳
2
5
سلام من یک زن جوونم که دوشب پیش با یکی از دوستام برای اولین بار شیشه کشیدم وتا همین الان نه خوابیدم ونه حتی احساس گرسنگی وتشنگی کردم دنبال اطلاعاتی راجع به خشکی دهان آفتهایی که تمام دهانم پرکردمیگشتم که ..نمیخوام بگم ندیدم نمیدونم چون دروغ گفتم فقط کنجکاوی میدونم اشتباه بوده عوارضش واقعا عجیبه اگر بمن بگن توهم زدی باورنمیکردم امروزصبح شرکت بچه ها خبرم کردن که نه تنها شیشه های ماشینت پایینه بلکه سوییچم روشه درحالی که من تا حالا نشده ماشینم بدون قفل فرمون بزارم!
الهام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۳
1
6
خدایا به همه جوون ها رحم کن کاش میتونستم یکی از ادم های که مصرف میکننو ترک بدم ...من 20 سالمه و1بار کشیدم وکار خدا همون یه بار ازش بدم اومد این کارا همش زیر سر دوس نابابه مواظب جون خودتون باشین
مهرزاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۳
4
7
خدا بیامرزد رفته گانت را آفرین
مصطفی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۴
0
2
خداییش مطالبش عالی و حقیقی بود من یه رفیق دارم اسمش محسنه و به شیشه اعتیاد دترد و همین دیروز با تیغ زیر گردن خودشو زد ولی نمیمیرد تا راحت شود خواهش من این است که دور هیچ عامل مخدری نرید متشکرم mostafa&R
az estahban
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۴
1
4
سلام مادران وهمسران عزیز که دلتون واسه شوهرای معتادتون میسوزه وحاظرید با هرسختی که شده همسراتون نجات بدین من هم مثل شما تمام وجودم گذاشتم تا زندگیم نجات بدم ولی افسوس هرچقدر من برای نجاتش تلاش میکردم اون برای کشیدن من تواین راه بیشترتلاش میکرد شاید باورتون نشه ولی ازاین که وقتی خوابم نفسم با دودموادآلوده کنه هم باکی نداشت بالاخره یک روز به خودم اومدم وفهمیدم که دیگه دیرشده بود من هم آلوده شده بودم خدا به پسرم رحم کرد با سختی زیادوقبل از این که خانوادم متوجه بشم تونستم ترک کنم وراه زندگیم روازش جدا کنم میدونم شوهراتون فازعشق ومهربونی میگیرن وباهمه آزاراشون قلب مهربون شمارو نرم میکنن ولی گول نخورین جون خودتون وبچه هاتون درخطر بگذریم از بی غیرتی هایی که سراغشون میاد وبلاهایی که انسان شرمش میاد حتی فکرش بکنه توروخدا ازشون فاصله بگیرین مواظب باشین جامعه بخاطر این که آلودگی اونها بیشتر تومحیط پخش نشه اجازه نمیده شماها واقعیت بدونین ولی بهتون هشدارمیدم شماهام شدیدا درخطرید اگرمتوجه شدین که کوچکترین تمایلی برای آلوده کردنتون دارن توروبه مولا ترکشون کنید
ساناز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۰۶
1
10
سلام

تو خانواده ما هم یه نفر هست که تازه فهمیدیم شیشه میکشه

2ساله میکشه

می خواستم بدونم میتونه ترک کنه

یا نه
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۴
2
5
خدایا فقط کمک کن ...........
س.09391171254
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۴
0
2
دوستان وعزیزانی که قصدمصرف هرکدام از موادمخدر-محرک-ترکیبی-توهمزاوغیر راداریدقبل ازمصرف سری به دنیای اینترنیت بزنیدواطلاعاتی درزمین آن موادجستجوکنیدبعداز مطالعه خودمختاریدکه آیادوستداریدمثل اونای که استفاده کردن وعاقبتشون این شده باشید یا برای خودمانندآن شخصیتهای محترم باشید،یادت باشه که هیچ وقت برای خوددلیل نتراش که من از بیکاری یاتنهای و... به این ماده رو آوردم اصل نفس خودت بعد دوست ناهل مدرس موادمخدرس.از اهواز
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۶
0
2
سلام مطلب خوبی بود
دوردونه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۸
0
6
سلام من پدرو برادرم شیشه ای اند کاری کردن من از زندگی خودم سیر شدم برا این که کمتر ببینمشون مجبور شدم برم سر کار تمام داداشم 14 بار رفته کمپ ولی .... کمکم کنید
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۱۹
0
6
شیشه آن چیزی نیست که شماهافکرمیکنید.حتاآنهاکه مصرف کرده اند.این ماده یک فاجعه ی تمام عیاراست حتی فکرش هم آدم رابه لرزه میاورد.فکرتجاوزبه محارم تا حمله باساطوربه غریبه هابه خاطرشک وبدگمانی.هزاررحمت به مرگ شرافتمندانه .این قضیه ی کاهش وزن واینارو ول کنین 40کیلواضافه وزن بهترازاینه که باتکه های شکسته ی شربت سینه بچه ی 3 ساله تو پاره کنی.دیدم که میگم
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
5
16
پسر خالم ممد کریمی مدت پنج سال مصرف کننده شیشه است وشدیدا توهمی شده ومی خواست برادر مرا هم شیبشه ای کند ولی او زرنگ بود پلاستیک کشید
نیوشا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
4
0
سلام
من با یه پسری اشنا شدم که ٢٢ سالشه تو این مدت خیلی بهش علاقه مند شدم از طریق یکی از دوستاش فهمیدم ٦سال شیشه مصرف کرده الان مدت ٢٠ ترک کرده اولشم ٦ ماه توna بوده
خودش نمیدونه که من میدونم
میخوام بدونم میتونم روش برای ازدواج حساب کنم؟
میخوام بدونم بعد از ترک به چه بیماری هایی دچار میشن؟
الان هر روز میره باشگاه مثل ادمای معمولی زندگی میکنه
اصلا پرخاشگر نی
راهی هست که بشه فهمید ممکن زود بمیره یا نه عمره تقریبا طبیعی داره؟
پاسخ ها
مهدی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
سلام
بعیدمیدونم کسی که 6سال شیشه مصرف کرده هنوز دچار عوارضش نشده حتما شیشه نبوده به قول دوستمون پلاستیک بوده
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۲۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
چه حسابی عزیزم من 5 ساله که با یکیم واسه ازدواج. میدونم قبلا اشتباه داشته اونم کم اما چه تضمینیه که الان پاکه و بعدا باز سراغش نره . آیندم زندگیم شادیم امیدام و......... اونا چی. میخوام جدا شم ازش......!!!!!!!!!!!!
سمیه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
دوست عزیز ازت خواهش می کتم این کار را نکن و باهاش ازدواج نکن. خیلی از جوونا بعد از ازدواج به اعتیاد رو می آرن چه به برسه به دوست تو که قبل ازد.اج هم معتاد بود. ازت تقاضا میکنم این کار را نکن.
امیرحسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۲۳
0
1
مصرف 24 ساعت شیشه و حشیش پشت سر هم الان 1 ماه ترکم شهوتش منو کشته
پاسخ ها
سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۴
محکم باش مثل کوه
حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۰
0
1
با مصرف شیشه خودممو تقریبا بدبخت کردم.پزشکیام رو از دست دادم.و حالا یه افسرده به تمام معنا.کرمان.......اول تریاک....شیشه..و حالا .
ارزویی جز مرگ ندارم.حرفه پزشکیام و 7سال درس خونددود شد رفت
مریم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۱۰ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
7
1
سالهاست که یکی رو میشناسم و خیلی هم دوسش دارم.بعد از یه مدت بی خبری فهمیدم 2 ساله که شیشه مصرف میکنه کلی باهاش حرف زدم و از عوارضش گفتم.جالب اینجاست که خودش همه چیزو میدونه.تا اینکه چند وقت پیش به اصرار خودم و با بی میلی اون چند کام گرفتم.از اون روز با اصرار هر بار که میکشه منم همراش میکشم و اون به خاطر این کار معذب میشه.چون واقعا دوسم داره و نمی خواد من معتاد شم.بهش معتاد نشدم ولی فکر کردم شاید برای اینکه نذاره من دیگه سمتش برم خودشم ترک کنه...نمی دونم!!!!
حنیف
|
UNITED STATES
|
۱۵:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
1
2
با سلام
واقعا" متشکرم از اطلاع رسانی، اگر ممکن هست بیشتر توضیح دهید علایم تشخیص اینکه یک فرد به این نوع مواد و یا هم خانواده های آنها اعتیاد دارد را چطور می شود تشخیص داد چون خانواده ها زودتر متوجه اعتیاد فرزندانشان شوند به امید سلامتی همه معتادان و آرامش همه خانواده ها مرسی
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۳/۳۱
1
6
منم یکیرو خیلی دوست دارم که اعتیاد به شیشه داره تا چند وقت پیش باهم رابطه داشتیم ولی الان نه اون نمیدونست که من میدونم اعتیاد داره همه بهم میگفتن ولش کن ولی انقدر دوسش داشتم که نمیتونستم خلاصه میگمرابطمون تموم شد ولی هنوز نتونستم فراموشش کنم
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۲۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
خوش یحالت که تونستی دل بکنی من نمیتونم اصلا" . بعد 5 سال اونم واسه ازدواج
مریم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۱
2
6
اشک ریختم ونگاه کردم وخوندم برادرم ب شیشه اعتیاد داره نمیتونم واسش کاری کنم فقط دست ب دامن خداشدم هرشب راباااشک واه صبح میکنم
التماس دعا
الهام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۰۸
0
8
یکی از برادرام شیشه میکشه و اون یکی هرویین تا حالا چند بار بردیمشون کمپ و هزار بار ترک کردن اما فایده نداره ...
اونی که شیشه میکشه چند روزه که پیله کرده به بدن خودش و فک میکنه پشه داره و با کارد خودشو زخمی میکنه اون یکی هم با آتیش تموم پیشونیشو زخم کرده ... وقتی میبینمشون آتیش میگیرم خدایا کمکشون کن خدایا نجاتشون بده خدایااااااااااااااااااااا
احمد
|
PAKISTAN
|
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۱
0
4
با عرض سلام و خسته نباشید خدمت همه آنهایکه راه درمان را برای مردم ارائه فرموده اند و آنهایکه از راه استفاده کردند و از کنگره 60 تشکری کردند.
همه فرمودات شما بجا : اما هیچکی نگفت چطور باید جلوی ورود و تولید این مواد کثیف را در کشور های اسلامی باید گرفت باید فکری در باره نابود ساختن این مواد کثیف کنیم نه این که راه حل برای ترک آن. با تشکر :
sasha
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۳
0
6
سلام چقدرکامل بیان کردید واقا این حالات رخ میدهد.من خودم اسیرش هستم واین حالات راداشتم. مرسی
فاطمه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۵
2
7
سلام به نظر من باید کسایی که این مواد رو بین جونامون توزیع می کنن بگیرن و اعداموشون کنن تا کسی جرئت این کارا رو نکنه
ashkan
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۵
2
2
kheyliam khobe,doshvariam nadare
هموطن بسیجی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۶
12
55
این یعنی فاجعه چون تعداد این معتادان کم نیست و دشمن با دیدن تاثیر موادی که به جوانان ما میدهد لبخند مسرت بر لبهای نجسش نقش میبندد . پس جوانان ایران خود و ایران را دریابید .
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۵:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۴/۱۸
59
15
ترک واسه موتوره
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
0
3
با سلام به دوستان عزیزی که می خواهند اعتیاد به مواد را کنار بگذارند شاید همه معتادین چندین بار تصمیم به ترک گرفته باشند وزجر خماری را تحمل کرده باشند ولی متاسفانه وقتی به یک قدمی موفقیت میرسند دوباره شروع می کنند دل بستگی تنها راه موفقیت است دل بستگی به مادر پدر بچه زن خواهر یکی که بتونه معتاد را منقلب کنه
ایمان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۱
0
3
برای گرفتار نشدن فقط یه راه وجود داره و اون امتحان نکردنه.هیچکس از اول برنامه ریزی نمیکنه که معتاد بشه.
پارسا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۲
0
5
ممنون از اطلاع رسانی کامل و دقیق
مهسا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۳۶ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۲
0
4
شوهر من مصرف کننده شیشه و تریاک است برام دعا کنید دو تا بچه دارم پدر و مادر هم ندارم
فرزانه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۴/۲۷
2
26
سلام من 3سال با مردی که عاشقش بودم عقدم والان 1سال فهمیدم هم اعتیاد به شیشه داره وهم اعتیاد به متادون .نمیدونم چیکار کنم دلم برای جوونیش میسوزه کسانی که میدونن میگن طلاق بگیر ودلم براش میسوزه .من خودم استاد دانشگاهم وتمام اطلاعات درمورد شیشه دارم .همسرم میگه الان یک ماهه ترک کرده ولی از حرکاتش میفهمم که استفاده میکنه.یک خانواده بی عاری ام داره تازه از من طلبکار هستن که با پسر ما مدارا کن.اگه کسی تجربه داره کمکم کنه بیبینم واقعا ترک کرده ویا پاک میمونه .امیدوارم روزی تمام بیماران اعتیاد پاک بشن
پاسخ ها
سمانه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۳۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
من مثل تو در همین صفحه پیام دادم به همه. میتونی بخونی جواب من به تو در همین پیامم هست. بخون و ازش استفاده کن. به خدا توکل. دعای نجات از سختیها را بخون و از خدا طلب صبر کن
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۴/۳۱
0
12
سلام دوست عزیزم

من مادر یه فرزند 10 ساله هستم که با یه مرد شیشه ای زندگی میکنم کاش من توی موقعیت تو بودم یعنی فقط عقد بودم یا این طفل معصوم رو نداشتم به نظر من جدا شود کسی که خودش به فکر خودش نیست از به فکر بودن دیگران بیزاره وقتی تو زندگی میگی به خاطر خودت .... میگه بخاطر من هیچ نکن .... ارزش نداره با موقعیتی که توی جامعه داری به پای این فرد بسوزی دنبال با تجربه بودی که بهت بگه از حوصله من خارجه که بگم چی دیدم و چی کشیدم چی می بینم و چی میکشم پس طلاق رو بهترین و آخرین راه برات می دونم
اگه الات به افتخار بگی شیشه ای بود نتونستم زندگی کنم بهتر از اینه که فردا با یه بچه بگی شیشه ای نمی تونم زندگی کنم هر دو تاشون یه جمله است ولی موقعیتت از زمین تا آسمون فرقشه
مهرشاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۲
1
3
چیکار کنم که برای همیشه شیشه رو رها کنم.مردم بخدا راهکار بدین
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۰۱ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
تو بخواه واراده کن راحت میتونی ترک کنی سلامتی خودتو به خطر ننداز
mahsa
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۲
0
5
من 2 سال بود شیشه میکشیدم بعضی وقتا تفریحی بعدشم فشار روحی باعث شد بیشتر بشه ولی الان چندین ماهه که پاکم
پاسخ ها
سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۲
خدا رو هزار مرتبه شکر شاد و برومند باشی
مرتضی میری
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۲۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۵
هنوز خیلی مونده تا پاک بشی شیشه تا آخر عمر تو مغزت میمونه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۳
0
4
دسخوش
مرسی
بخدا عالی بود
باقری
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۳
2
0
شیشه کشیدن از مردمک چشم که بزرگ میشود -زیادسیگار میکشد-زیاد حرف می زند -تا صبح نمی خوابد-غذا نمی خورد -زیاد کار میکند-دستشوی زیاد می رود-دهنش بو میدهد شبها----شیشه کشیدن دا از اینها بفهمید
مسعود
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۸
0
5
مخ می ترکونه همین
مریم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۵/۰۹
0
0
خوب بو
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۷:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۳
2
8
سلام همسر من 3 ساله که شیشه مصرف میکنه البته قبل از اون مواد دیگهای مثل کراک هم مصرف میکرد که اعتیاد خیلی شدید در حد تزریق داشت ترک کرد الان متادون می خوره 5 سال پاک بود ولی الان 3 ساله که هم متادون می خوره و هم شیشه مصرف میکنه ما 2 ساله ازدواج کردیم و 8 سال هم دوست بودیم اوایل مصرف توهم و اینا رو خیلی داشت ولی این اواخر زیاد توهم نداره ولی افسردهاست گوشه گیره تحمل هیچکس و هیچ جا رو نداره درست و حسابی نمی تونه بره سره کار و پول های هنگفتی که داره خرج می شه با وجود اینکه خیلی دوستش دارم ولی دیگه بریدم چون اونی که دوستش دارم داره جلوی چشم پر پر میزنه و من مثل احمقا فقط نگاه می کنه خیلی عصبی شدم فکر میکنم مریضم اون 2 شب 3 شب نمی خوابه و من هم شاید دیگه بی هوش بشم ولی سعی میکنم پا به پاش بیدار باشم شوهر من انگل نیست دوست و رفیقاش و نمیاره یا خودش نمیره با زنای خراب رابطه نداره شوهر من و همه معتادا بیمارن بیماری که بیماریشو قبول نداره تو رو خدا تورو به هرکی که می پرستین کمکم کنین بگین من باید چی کار کنم دیگه بریدم نمی کشم تورو خدا کمکم کنین
پاسخ ها
سمانه
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
دارم جدی میگم خواهرم اگه ازش بچه نداری پس هرچه زودتر طلاق بگیر. آخه کسی که ترک کردو دوباره برگشت طرفش دیگه نمیشه باهاش کاری کرد مگر اینکه برای خودت و زندگی خودت کاری کنی و به فکر جوونی خودت باشی همین مشکل تورا منم داشتم اما شوهرم بعد از ترک دیگه طرفش نرفت. از بیخوابی های شوهرم خسته شده بودم اعصابم خورد می شد وقتی میدیدم دور و برش را فقط چندتا معتاد گرفته و یه دوست خوب نداره که راهنماییش کنه. حالم گرفته می شد وقتی میدیدم توسری خور خانواده خودش و خانواده من بود. خدا را شکر رفت کمپ و ترک کرد. اگه می خوای بیشتر را زندگی من آشنا بشی در همین صفحه پیام نوشتم و بخون. دعا کن و به خدا توکل کن. فدای او صبر ایوبت
i30
|
UNITED STATES
|
۰۴:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۴
4
4
آدم شیشه باز که انقد شکم نداره عکساتون دروغه. تنها راه ترک شیشه NA هست به طور جدی
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
0
1
همسر منم 8سال معتاده که 2سال آخرش رو شیشه کشیده چندبارهمرفته ترک ولی به ترک های پزشکی تن نداده به کمپها بردیم اونجاهم دوام نیاورده حالا 2ساله میخوام ازش جداشم دلم نمیاد تنها بزارمش الکی میگه ترک کردم ولی مطمئنم دروغ میگه .
چه راه درمانی قطعی رو پیشنهاد میکنید؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
0
0
naدرمان پزشکیه یاهمین کمپ ها هم انجام میدن
مهسا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۱۸ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۵
0
2
سلام به همه دوستان
امروز که دارم این مطلب رو مینویسم خیلی خوشحالم .عموم حدود23 سال شاید هم بیشتر حشیش و شیره تا چند وقت اخیر شیشه مصرف میکرد بابام خیلی نصیحت میکرد که تورو خدا فکر پسر6 سالت باش ولی زیر بار نمی رفت تا اینکه 30 روز پیش بابام با یه کمپ هماهنگ کرد اومدن دم خونه به زور بردنش 10 روز پیش بابام رفت دیدنش بازم قبول نمیکرد که مصرف کنندس و کلی بدوبیراه گفت تا اینکه امروز بابام رفته دیدنش حالش خوب بوده خیلی هم تشکر کرده از اینکه معرفی شده تازه جاهایی رو که مواد جاسازی کرده گفته تا نابودش کنه خلاصه اینکه برای ترک از اونایی که مصرف کننده هستن خواهش میکنم امیدتونو از دست ندید و به فکر ایندتون باشید
سمانه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۰ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۸
0
3
من شوهرم 4 سال شیشه می کشید به خدا ازش خسته بودم. توسری خور همه بود انقدر قیافه اش زشت و ناجور شده بود که از روی شرم و خجالت که مبادا کسی اونو سرزنش کنن باهام جایی نمی اومد. نه عیددیدنی نه محرم نه عروسی حتی عروسی خواهرزاده خودش هم نیومد. شب و روز تو توهم بود سه روز در میون سرکار می رفت و پولی را به دست می آورد فقط 3 تومن کف دستم می ذاشت و بقیه را می داد به ساقی. گاهی وقتا هم که بی پول می شد و خرج موادش را نداشت دست به فروش وسایل خونه میزد. یه روز متوجه این موضوع شدم که دیدم خونم داره کم کم خالی می شه و به خودم جنبیدم و به کمک برادرشوهرام با کمپ هماهنگ کردیم و منم تو آبمیوه اش قرص خواب ریختم و شبانه وقتی خواب بود ریختن تو خونمون و دست و پاشو بستن و بردنش. اون شب خیلی براش گریه کردم ولی وقتی بعد از 15 روز رفتم به دیدنش داشت میون همه آدمای اونجا دست و پامو میبوسید و ازم تشکر کردو گفت که خودمم داشتم خسته می شدم و چرا زودتر مرا به اینجا نیاوردی؟ گفت که تمام اونایی که از دست داد را دوباره برام برمیگردونه خداراشکر الان 4 ماهه که پاکی داره و فقط تمام فکر و ذهنش شده کار با برادرشوهرام کار میکنه و داره نیازهامو براورده می کنه.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۰
سلام.
درود سمانه درود.درود.رحم نکن اگه باز رفت باز ببرش اگه باز رفت دیگه ولش کن ولی الان که پاکه حسابی کنترلش کن.
درود آبجی.درود.
سمانه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۱۵ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۹
0
2
آقای مصطفی صبحی سلام. من سمانه هستم اهل بابل. شوهرم 4 ماهه پاکه اما نه جلسه NA شرکت میکنه و نه برای خودش راهنما داره خیلی نگرانشم وقتی بهش اصرار میکنم فقط میگه تو دخالت نکن و عصبی میشه و منم نمیخوام زیاد مثل قدیم بهش گیر بدم چون که میترسم با این گیردادنم دوباره برای آروم کردن فکر و روحش رو بیاره به شیشه.فقط گهگداری میره کمپ و به بچه های اونجا سر میزنه. باید چیکار کنم تو شهر ما راهنمای خوب سراغ نداری کاش بابل بودی تا با شوهر آشناتون میکردم. لطفا آدرس ایمیل یا شماره تماستون را بهم بدید.میترسم که دوباره شوهرم رو بیاره به اعتیاد
گلی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۹
0
4
من خانواده ای دارم که ژن اسکیزوفرنی توش خیلی قویه هم مادرم هم برادر بزرگم و خیلی های دیگه تو خانوادم اسکیزوفرن هستن.برادر کوچیکم سالها افسرده بود و تو خونه بود یه آدم خیلی تنها حدود یه سال که شیشه میکشه الانم ما گذاشتیمش بیمارستان روانی تا حدود یه سال اونجا باشه هرچند من فهمیدن شیشه هیچ درمانی نداره .جلوی چشمام برادرم پر پر شد و داره کاملا نابود میشه و من فقط میتونم تماشا کنم.خودم هم با اینکه لیسانسم و دختر خوبی بودم به هر راهی برا تامین نیازهای خونواده کشیده شدم.حالا احساس میکنم هیچ راهی برا خوشبختی ندارم و آرزوی مردن میکنم.کاش سالها پیش یه آدم خوبی تو زندگی ما هم پیدا میشد تا همه ما نجات پیدا میکردیم .واقعا انسان خوب پیدا وجودد داره؟پس چرا من هیچ وقت ندیدم؟!!!!!
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۵/۱۹
1
3
سلام و خسته نباشید به شما ممنون به خاطر مطالب مفیدی که در اختیار همه قرار دادید
مژگان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۵۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۱
2
11
با سلام شوهر من الان حدود 6 ساله به شیشه معتاده. هر کاری هم میکنم ترک نمیکنه. واقعا تمام علائم بد بینی،توهم .....رو هم داره.از ترس اینکه بلایی سرمون بیاره منو بچه هام همیشه خفه خون میگیریم.از دستش خسته شدم.تمام زندگیمونو بابت اعتیاد ایشون از دست داده ایم.ای کاش این گونه افراد بمیرند تا همه از دستشان راحت شوند.
راحیل
|
UNITED STATES
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۲
0
4
سلام و تشکر بخاطر مطالب مفیدتون
روی سخنم با اون عزیزانیه که شیشه مصرف میکردن وترک کردن ،ااااافریییییییین به همت بلند و ارده ی قویتون ،از شما خواهش میکنم منو راهنمایی کنید.من میخوام با کسی که 5 سال پیش به مدت 1سال شیشه مصرف کرده ،ازدواج کنم.الان پاک پاکه ...
میخواستم از کسانی که 1سال شیشه مصرف کردن والان ترک کردن بپرسم که مشکلی ندارن؟منظورم از نظر مغزیه
میترسم اگه باهاش ازدواج کنم تو زندگیمون دچار مشکل بشیم .
من خیلی دوستش دارم ،پسر خوبیه،
ازتون خواهش میکنم منو راهنمایی کنید ،خیلی احساس سردرگمی میکنم.دلم نمیاد تنهاش بذارم ......
سالار اراک
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۵:۵۹ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۴
0
1
سلام بچه ها من سالار هستم ساله18 از اراک الان 3 ساله که که با دوست دخترم نیلوفر دوتایی هشیش و گراس مصرف میکنم حدود یک سال هم هست که کوکایین. بچه ها من ازتون میخوام که بهمون بگید چجوری باید از توهم های مسخره و این حالت نجات بیدا کنیم دلم لک زده واسه حالت طبیعی......... ممنون
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۴
فقط خدا و بی خیال سکس باش در این حالت
مهدی28ساله
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۲۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۵
0
4
من از 13سالگی مواد مصرف میکردم الان 5 ساله که پاکم اگه کسی کمکی خواست ایمیل بذاره .خوشحال میشم
پاسخ ها
راحیل
| UNITED STATES |
۲۲:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۴
سلام من به کمکتون خیلی نیاز دارم اگه میشه راهنماییم کنید.از طریق ایمیل یا اگه خواستید شماره تلفنتونو ایمیل کنید باهاتون تماس میگیرم.خیلی ممنون
مریم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
3
1
تورو خدا ادرس کنگره 60را بنویسید ما هم استفاده کنیم
فرزاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۳۱ - ۱۳۹۱/۰۵/۲۷
0
1
سلام.داداشه من شیشه مصرف میکنه.تمام علائمی که گفته شده رو داره.میخواستم ازتون بپرسم تا چه مدتی اگه مصرف کنه میمیره؟خواهشا جوابو واسم ای میل کنین.
فرزانه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۵/۳۱
2
4
سلام من چند بار پیام دادم همسرم هم اعتیاد به شیشه وهم متادون داره .النم 3ساله عقدیم هنوز ازدواج نکردیم خسته شدم از بیخوابی هاش از حالتهای نعشگیش از اینکه هر دو شب یکبار مخترع میشه ابتکار میکنه ومیشینه 5ساعت کاردستی درست میکنه از نظر نیروی جنسی هم خیلی تحلیل رفته دلم واسش میسوزه 26سالشه،دانشگاهش رو ول کرد هروز دیر میره سرکار ،نوشیدنی نوشابه زیاد میخوره کمکم هم داره بی غیرت میشه ،من خودم دانشجوی دکتری هستم استاد دانشگاهم هستم ،تمام حقوقش وحقوق خودمم واسه بدهکاری هاش میدیم.خوار وبرادر عزیزم درمانده شدم کمکم کنید که ترکش بدم هر راه حلی میدونید بهم بگید .ممنونم
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۴۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۱
لل
محسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۱
2
0
من میخوام در مورد شیشه و عوارض ان و عوارض بعد از ترک ان بیشتر بدانم میشه برام ایمیل کنید تشکر از زحمات تمامی شما
ساده
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۰۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
2
0
یکی از نزدیکانم نارسایی کلیوی دارد 2سال تریاک را ترک ومتادون میخورواز مرداد89شیشه کشید ومتادون وحالا2ماه است شیشه میکشدو قرص زیززبانی میخورد میخام کمکش کنم اولا این مواد چقدر برسلامتی کلیه اش تاثیر میگذاردومراراهنمایی تا قدمی بردارم.منتظرشماهستم مواظب خوبی هایتان باشید
مریم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۲
2
0
سلام
وای که چقدر اعصابم ریخت بهم با خوندن این یاداشتها یاد خاطرات خودم افتادم 2سال و نیمه که طلاق گرفتم شوهرم شیشه میکشید با اینکه عاشقش بودم ولی دیگه بریدم.واقعا بریدم از توهماش از بد دهنیاش دیگه دوست نداشتم ببینمش چند بار تصمیم گرفتم که طلاق بگیرم ولی باز دلم میسوخت واسش ولی دلمو زدم به دریا با خودم عهد بستم که اگه از دلتنگی هم بمیرم دیگه ایندفه بر نمیگردم.طلاق گرفتم..........شوهرمم 3ماه بعد طلاقم سرش به سنگ خورد ورفت ترک کرد.الان خیلی بهم میگه برگردم منم تصمیم گرفتم برگردم حداقل به خاطر پسرم که 9سالشه...ولی باز خیلی دلشوره دارم.میترسم
شما بگید کارم درسته؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟لطفا راهنماییم کنید
پاسخ ها
آرمان
| UNITED KINGDOM |
۰۵:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۶/۰۹
سلام
قبل برگشتن به زندگیتون حتما تو
زشک قانونی ی آزمایشی بده
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۱ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۱
2
4
آیت اله بهجت:

ما به دنیا آمده ایم که

با زندگی کردن

قیمت پیدا کنیم

نه اینکه به هر قیمتی

زندگی کنیم...
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۲
1
2
تفسیر این جمله حکیمانه کاملا مشخص است . ارتباط آن بامصرف مواد بدین صورت معنی پیدا میکند که فرد معتاد برای بدست آوردن مواد ممکن است به هر ذلتی تن در بدهد.
سحر
|
UNITED STATES
|
۱۵:۴۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۲
3
5
سلام من شوهرم سه سال به شیشه معتاد بود و الان خدارا شکر 1ساله که ترک کرد و چند وقت پیش جشن 1سالگیشو گرفتیم. از هر لحاظ پاک پاکه الان که مجبور شدم این نوشته را براتون بنویسم موضوع حرف من شوهرم نیست بلکه خودم هستم نمیدونم که چطوری براتون بیان کنم بخدا رو ندارم از گفتن چنین حرفایی. راستشو بخداین الان چند ماهی میشه که وسوسه شدید به شیشه شب و روز همرامه و دلم میخواد حداقل یه کام بگیرم اما به فکر روزای بدبختی در دوران اعتیاد شوهرم می افتم و اون وسوسه از سرم میره اما بعدش دوباره به سراغم میاد. شوهرم الان دیگه اسم خلاف را نمی یاره و روزی صدبار مصرف کننده هاو ساقی هارا نفرین می کنه وهمینطور خودش را که چرا بهترین لحظات زندگی اش را غرر در اعتیاد بود اما نمی دونم چرا من دارم رو به اعتیاد میارم؟! با هزار بدبختی و نذر و نیاز از خدا خواستم که شوهرم ترک کنه دست به دامن همه ائمه ها شدم تا به شوهرم اراده قوی بدن و حالا که اون ترک کرده و ذره ای از وسوسه در اون وجود نداره و تمام فکر و ذهنش شده فقط کار و کار حالا این منم که تو فکر پیدا کردن ساقی و جنسم. چند مدتی هست که سیگار میکشم البته شوهرم خبر نداره و چند ساعت مونده که بیاد خونه تمام آثارشو محو میکنم البته نه زیاد بلکه در هفته 2 الی 3 نخ فقط میکشم. منتظر یه فرصت طلایی ام تا خودمو با شیشه مهک بزنم. بیشتر روز را که تنهام این وسوسه شدیدتر می شه. توراخدا کمکم کنید تا فکر و خیالشو از ذهنم پاک کنم نمی خوام غرق اعتیاد بشم. من که چند سال شوهرمو سرکوفت می زدم حالا نمی خوام یکی هم منو سرکوفت کنه. زندگی فعلی ام را دوست دارم و می خوام بچه دار بشم اما وسوسه شیشه منو رها نمی کنه. توراخدا راهنمایی ام کنید. ممنون میشم.
پاسخ ها
ز
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۴:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۴
چرا ؟؟ اینها همه وسوسه شیطانه ه وقت وسوسه شدی وضو بگیر نماز بخون از خدا بخاه دور کنه شیطان و ازت تورو خدا به خودت رحم کن
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۹:۵۴ - ۱۳۹۳/۰۵/۱۷
سلام بهتر است در خانه تنها نباشید دنبال یک مهارت باشید با دوستان سالم دور همی بگذارید وبه طور کلی سزگرمی و ورزش را جایگزین فکر تان کنید واگر موفق نشدید خیلی رک با همسر تان در میان بگذارید شاید یکی از علت هایش رفتار های همسر تان باشد مسا فرت بروید بچه دار شوید و یا شاغل شوید ولی ترا به خدا بهش فکر هم نکن چون ما زنان آسیب پذیر تر از مردان هستیم و شاید شوهرت مثل تو تحمل نکند و طلاقت دهد
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۲
2
5
آیا واقعا شیشه درمان و ترک داره؟
خواهش میکنم از روی انسانیت جواب بدید
ممنون
مهدیه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۲
1
4
ممنون میشه یه نفر اگاه در مورد تمام اعتیاد بهم معرفی کنید که سوالاتم و ازشون بپرسم
پدرام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۲
0
2
سلام ببخشید من می خواستم به طور کامل درباره ی شیشه اطلاع داشته باشم
برام خیلی علاعمش مهمه چون به یک نفر مشکوکم
عبی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۳
0
7
باسلام من.هم ازدنیایی خیلی سیاه.تراز شیشه آمدم تاقبل از 2سال پیش جرات نداشتم آستین پیراهنم را کمی بالابزنم جای.تزریق کراک.هروءین.نورجیزک.و...
روی تمام اعضای بدنم
بصورت کبودی-قرمزی-ودستکم سوراخهای.ریز ناشی.ازسوزن انواع سورنگ
بیداد میکرد
آرزوی من (اوردوز-مرگ.ناشی ازسوء مصرف)
درپاکی بود
به کمپها وخانه.های بهبودی میرفتم وبیش.از
3دورهء 28-روزه آنجامیماندم
امابه این عشق که ناگهان باتزریق بیش از
نیم.گرم کراک ودرکنارش داروهای وحشتناک
برای همیشه بازندگی وداع کنم
اما شیشه که قیمتش پائین آمد بسراغش.رفتم
چون 9سال مداوم خودکشی
جواب نداد ومیدانستم شیشه.هم.نمیکشد
اماموقتاروحیه.ام بهتر شده بود وخانواده.ام
خوشحال بودندکه تزریق درکارنیست
کم.کم باشیشه.هم خداحافظی کردم
چون.خیلی آسانتربود
دوستانی.که فقط مصرف شیشه دارید
وداع باشیشه 2مرحله آسان وکوتاه دارد
1-چندروزی خوابآلودگی
2-چندروزی افسردگی مختصر
بخداوندمهربان توکل کنید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۴
5
5
معتاد رو باید ریخت تو دریا تا عبرت دیگران شود.
پاسخ ها
سارا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۰:۵۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۲
تا عزیزت معتاد نباشه نمی تونی نظر بدی
امید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۰ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۷
0
0
خیلی عالی بود ممنون
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
0
9
می گویند معتاد بیمار است ؟بس خوانواده معتاد چه گناهی دارد/ به نظر من خوانواده معتاد دچار بیماری روحی می شود»معتاد را باید از میان برداشت تا خوانواده نجات یابد >توبه گرگ مرگ است
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۲۸ - ۱۳۹۱/۰۶/۱۸
0
3
سلام ممنون جامع و کامل و مانع بود لطفا ازتون خواهش میکنم راه مقابله با این افراد و ترکش مطلب بگذارید هر چه زودتر
آوا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۳۲ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۰
0
2
من هم 6ماهه ازدواج کردم 3 دفعه شوهرمو با دختر گرفتم الان 3سال عقدیم اما تو 3 سال همش 7 ماه با من بود الان ناراحتی اعصاب گرفتم قسم خورده ترک کنه دختر بازیهاشو میگه همه اثرات مواد اما 2 ماه دیگه میخوام جشن 1 سالگی بگیرم براش برام دعا کنید زندگیم نپاشه زندگیمو دوست دارم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۱
0
54
سلام . . . هرکی جوونیشو دوستداره سراغ مواد از قرص گرفته تا بالا تر نره !!! بخدا با اولین بار مصرف گرفتار شدم الان 24 سالمه و 4 ساله همه چی مصرف کردم تا فقط خمار نباشم ... 3 روزه دست به هیچی نزدم و جواب همه سرخوشی هامو تو این چندروز گرفتم !!! اگر مرد هستید و یا زن فرق نداره ده روز درد خماری کشیدن بهتره از یک عمر درد خفت و خواری کشیدن !!!مصرف نکنید از همین الان!!!فقط اراده کنید ...باور کنید میشه !!! من هم لیسانسم هم شاغل ولی افسوس که سالم نیستم بخاطر همین دارم نامزدمو از دست میدم! خیلی دوسش دارم ! واقعا پشیمونم !برام دعا کنید!
parasto
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۶/۲۳
5
5
سلام امشب فهمیدم کسی که دوستش دارم گراس مصرف میکنه گفت می خواد ترک کنه گفته کمکش کنم ولی من هیچی نمی دونم کمکم کنید ترخدا
پاسخ ها
س
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۴:۱۶ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۴
کمک کن اما برای زندگی قابل اعتماد نیست خودم چوب دلسوزیمو خوردم
بینوا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۱
0
0
یه دختره 19 ساله!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! 6 ماهه شیشه مصرف میکنم...هنوزم باور ندارم که گیر افتادم. فقط یه جمله بگم: هوس بار اول با اخرین نفس زندگی"یه شب" مسافت داره...
ارسلان
|
JAPAN
|
۰۲:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۰۵
0
1
سلام .من الان دارم قرص مصرف می کنم که ترک کنم.تریاک می کشیدم .قبل تر هروئین .می کشیدم .شیشه هم مصرف میکردم یه دوریه کوتا ولی چون استرسی که می گرفتم قابل وصف نیست زیاد به سمتش نرفتم.ولی شیشهای زیاد دیدم...دوستم وقتی شیشه می کشید فکر میکرد زرنگترین ادم روی زمینه و تو همین فکر ها زن و بچشو که 6 ماه بود کرده بود بیرون برن ارثه پدرش رو بگیرن.یا یکی دیگه فکر می کرد مادر 50 سالش که بیوه بود جنده شده و وسایل خونه رو از طبقه ی 4 پرت کرده بود پایین و گفته بود تو با پول جنده گری اینا رو خریدی...کلا مواد خیلی ادم و داغون میکنه شیشه از همه بد تره
ارغوان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۰:۲۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۰
0
1
سلام راهنمایی مون کنین کنگره 60 چیه؟ کجاست؟ خواهش میکنم چطوری ترکش بدیم؟ما خانواده آبرومندی هستیم شمارو به خدا کمکمون کنین.به خاطر خدا به ایمیلم جواب بدین
سودابه
|
UNITED KINGDOM
|
۱۱:۱۲ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۶
0
12
مطالب جالبی بود من سه روز فهمیدم همسرم شیشه مصرف میکنه میخوام بدونم کنگره 60 کجاست تازودتر اقدام کنم
2222222
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۷/۱۷
0
2
مصرف دارو
پگاه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۴۹ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۲
0
1
من با تمام عوارض شیشه موافقم جون شوهرم چهار سال معتاد به شیشه بود تا دیوانه شد و بعد بستریش کردن من یک دختر نه ساله دارم که شبا تا صبح از ترس توهماتش نمی خوابیدیم
سینا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۵۷ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۷
9
7
نگشین
وروجک
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۳ - ۱۳۹۱/۰۷/۲۹
0
45
سلام میشه بگید چرا نظر منو نزدید!!!!!!!!!!!؟
H A
|
-
|
۱۱:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۷/۳۰
0
0
کار خیلی خوبیه
سارا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۴:۵۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۴
0
4
سلام.توروخداکمکم کنید.من امشب فهمیدم که پدرم شیشه مصرف میکنه البته قبلا شک کرده بودم ولی نمیخوستم باور کنم.الان که مطمین شدم دارم میمیرم ونمیدونم باید چیکار کنم.پدرم قبلاتریاک مصرف میکرد.ما3تا خواهر هستیم که من بچه اول هستم.این دردم رو نه به مادرم میتونم بگم نه به خواهرام.خودپدرم هم نمیدونه که من فهمیدم.توروخدا بهم بگین چیکار کنم؟!!!من هیچی از راههای درمانش نمیدونم!
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۳۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۸
باهاش صحبت کن کوتاهی نکن نذار زمان بگذره و دیر بشه ببرش کمپ ایشالا که ترک می کنه
فاطمه
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۱:۰۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۰۹
0
0
ممنون ازتون من 14سالمه میخواستم ترامادول مصرف کنم امابشیمون شدم بازم ممنون ازتون
پاسخ ها
س
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۴:۱۵ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۴
چرا ؟؟ بخاطر چی میخواستی مصرف کنی عزیزم؟؟؟
پری
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۳۸ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۲
0
4
سلام من دوسال پیش از همسرم طلاق گرفتم به خاطر بدبینی کتک کاری و پرخاش گری نمی دونستم شیشه مصرف داره بدنش پراز جوشهای عفونی هم بود با وجودی که براش میمردم ازش جدا شدم دوستام بهم گفتن از حالت چشماش و رفتارش پیداس که شیشه میکشه باورم نشد چون هیکلی هم بود ایا ممکنه که افراد هیکی بعد مصرف شیشه چاق بمانند شیشه ای بودن اون قطعی شده و چندبار برای ترک به کمپ و زندان رفته که فایده نداره الان افسرده شده
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۵۲ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۴
1
1
سلام دوستم مبتلا به شیشه هست نمدونم چه کار کنم اگه میشه راهنمایی کنید
zan baba
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۵۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۴
0
1
سلام مو 6ماه شیشه میکشیدم از اعصاب خوردی یه جوری خودم رو سر گرم میکردم ولی الان 1سالو 3ماه که ترک کردم
نیما
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۵۵ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۷
2
2
خدا شفاشون بده.ایشالا
حسین
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۰:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۱۸
0
2
مبارزه بی امان درمقابل سوداگران
تانیا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
0
11
سلام برادر من هم شیشه ای بود یک بار انقد منو زد که گل سر تو سرم شکست.روز عقدم تنم کبود بود.انقد کشید تا یک روز گفت من پیامبرم وبهم میگفت بمن سجده کن.من بابامم 5 ماهم بود شهید شد.الان تو ترکه ولی طفلک مامانم داره تو یه خونه 45 متری ازش پرستاری میکنه.زنش رفتوبچه هارم برد.
محمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۰
0
0
لطفا راجع به توهمات و راه های ترک شیشه مطالبی بگذارید
زهرا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۱۷ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۱
1
3
سلام من شوهرم2سال شیشه مصرف میکرد تا اینکه قول داد دیگه مصرف نکنه از عوارض ترک شیشه این که شبها تا صبح بیداره خیلی حرف میزنه گفته ترک کردم اما از این قلها زیاد داده قبلا یکی دو بار تریاک تو جیبش پیدا کردم ناس هم مصرف میکنه من باورم نمیشه ترک کرده باشه به جیبش دست میزنم ناراحت میشه به خودش شک داره دوسش دارم یه پسره4ساله دارم نمیدونم چی کار کنم لطفا کمکم کنید
پاسخ ها
arsin
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۳:۱۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۷
دراین مورد باید با انجمن معتادان گمنام ان ای مشورت کنید باید بره برای ترک شک نکنید شما که همسرشین بهتر میدونین که پاکه یا نه
علی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۱/۰۸/۲۳
1
4
پدر من 3/4 سال میکشید زندگیش از بین رفت خدارو شکر 6 ماهه پاکه پاکه
در ضمن خودش خواست خودش
احمد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۱/۰۸/۳۰
0
1
سلام بیشتر مطالب دوستان را خوندم ولی جالبه اینکه کسی نمی دونه و یا نمی پرسه که این مواد لعنتی شیشه چقدر زود و چطور وچرا و چگونه دامنگیر بچه های باهوش ایران زمین را فرا گرفت؟
مقصر کیست؟
و ضمناً بسیاری از توهمات ساخته و پرداخته ذهن مصرف کننده است
بیاید یه کم بیشتر مطالعه کنیم و آگاهی بیشتر کسب کنیم
فرزاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
0
1
من اهل سنندجم خوشبختانه تا حالا همجین جیزایی توی نه خانواده نه دوست نه فامیل ندیدم. با همتون احساس همدردی میکنم.
مهدی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۶
3
125
من برادرم شیشه ای هست.روزی دههابار آرزوی مرگشو از خدا میکنم.چون فقط خودش روانی نشده ویه خانواده راروانی کرده...دعا کنید زودتر از شرش خلاص شیم..14 سال تلاش کردیم خوب شه ولی نمیخواد خوب شه..از سیگار شروع بعد هشیش..تریاک..هروئین..کراک و حالا شیشه..اگه سگ بود تا حالا از بین رفته بود...دعا کنید زودتر خلاص شه...
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۱۴ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
من هم درگیر همین مشکلم حالا با تمام وجودم میگم الهی آمین
arsin
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۲:۴۸ - ۱۳۹۱/۰۹/۰۷
0
19
باسلام
اگرکسی از خانواده شما مشکل اعتیاد به مواد مخدر را دارد و بیماری او به چندین سال میرسد خواهشا از کسانیکه دراین مورد تجربه ترک کردن را دارند کمک بگیرید و هیچ موقع آرزوی مرگش را نکنید چون اگر او بمیرد و مرگ هم داستان زیبایی برای مواد است ولی خوانواده ها باید سهم خودرا انجام بدهند من توانسته ام به عنوان یک انسان نعداد 63 نفرا نجات دهم ازاین بلای خانمان سوز اما چه فایده قدرت مواد همیشه تونسته از خداهم بالاتر بره
pegah
|
UNITED STATES
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
0
1
همسرم معتاد به شیشه است.(1سال ونیم).لطفا راه درمان را نشان دهید.کنگره 60 کجاس؟؟؟؟؟؟
پاسخ ها
حام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۱:۲۶ - ۱۳۹۲/۰۳/۲۲
کمب
pegah
|
UNITED STATES
|
۲۰:۲۵ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۱
1
2
همسرم معتاد به شیشه است.(1سال ونیم).لطفا راه درمان را نشان دهید.کنگره 60 کجاس؟؟؟؟؟؟
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۴۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۶
0
0
همش چرته
maryam
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۱۱ - ۱۳۹۱/۰۹/۱۷
4
2
از اطلاعاتتون ممنون.. آیا میشه بعداز 8ماه ترک شیشه از آزمایش خاصی متوجه شد که 8ماه پیش معتاد شیشه بودیم؟
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۹:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۴
شاید
یی
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۸:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۴
نه به هیج وجه
مریم
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۴۳ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۴
0
3
همسر من 4ساله که شیشه مصرف میکنه .با این کارش زندگی رو هم واسه من و هم بچه هاش سیاه کرده.
محسن
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۲۷ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
0
6
اونایی که به معتادا بد وبیراه میگن بهتره تو بحثها شرکت نکنند خیلی ازینها که گرفتار بوده اند به دامن جامعه بازگشته اند باید حمایت کرد باید تشویق وراهنمایی کرد وواقعیتها رو بهشون گفت
گمنام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۳۹ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۵
0
0
من قهرمان بوکس کشور بودم ولی متاسفانه گرفتار تریاک و سپس کراک و شیشه شدم ولی خدارا شکر اینها را ترک کردم و الان متادون استفاده میکنم ولی نمیدونم چرا نمیتونم متادون و سیگار را کنار بگذارم
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۰۶ - ۱۳۹۱/۰۹/۲۹
0
3
عکس ها و مطالبتون خوب بود،انشاا... کسی نسازه کسی نکشه!درد اینه.
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۶:۱۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۱
28
1
داش سلامو علیک جالت خوبه من همکارتونم دانشجوی پزشکی هستم دارن اخراجم میکنن مخلصتونم میخوام ترک کنم ی راه واسه منفی نشون دادن آزمایش نشون بدین
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۵
لاتلات
ناشناس
|
CANADA
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۴
0
2
سلام من 20 سالمه خاطره بدی از شیشه دارم بابام بهش معتاد بود...زندگیمون از هم پاشید الانم 2 ساله فوت کرده...ایشالا کسی گرفتارش نشه
شیشی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۶
0
0
آره 5 روز نکش اگه تونشتی یه آبجوم بزن بعد 5 روز پاک میشی
خوشبخت
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۴۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
0
1
با سلام من شخصی ورزشکارم وقتی برای اولین بار شیشه به من تعارف شد استقبال کردم وکشیدم وشب که به خانه رفتم تا دیر وقت خودم را مشغول فیلم کردم تا اینکه همه زن وبچه ام به خواب رفتند حس خوبی داشتم وخوابم نمیبرد واز بی خوابی خودم را مشغول ورزش کردم حدود 3ساعتی بود که ورزش کردم خیلی بهم حال داد چون بدنم واقعا نرم شده بود و بهترین کارایی را در آن شب داشتم وآنقدر راضی بودم که تصمیم گرفتم هر چند وقت یکبار شیشه مصرف کنم تا به بهترین نحو ورزشکنم ولی از آنجایی که من عادت دارم در مورد هر کاری تحقیق کنم به سایت شما آمدم ودر مورد شیشه تحقیق کردم راستی که چه عوارضی دارد که من از آن بی خبر بودم وتصمیم گرفتم دیگر سراغش نروم .دوستان از شما وگفته هایتان تشکر میکنم چون مرا از دام اعتیاد نجاد دادید چون آنقدر دوست داشتم دوباره آنرا تجربه کنم که حد نداشت .به امید اینکه همه به خودشان بیان ودور آن نروند با تشکر
پاسخ ها
س
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۴:۱۱ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۴
برادرم آفرین به شما که تحقیق کردی تو رو به خدا به خونوادت رحم کن تورو خئدا از ایت مواد دوری کن و از آدمهای دوست نمایی که بهت شیشه تعارف میکنن گاهی لازمه که نه بگی این جالت برای 5 دفعخ اول مصرفه بعد از اون بیچارت میکنه حیف نیس؟؟؟؟
شهرزاد
|
-
|
۱۹:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۰۸
30
9
من خودم موقع امتحانات مصرف می کنم وهیچ معتاد نمی شم که همیشه مصرف کنم فقط بعضی وقتا خودم عشقی با دوستان تو خوابگاه می زنم این حرفای چرتو برای اون پیرای نونور بزن.
پاسخ ها
شهرام
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۳:۴۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۵
دوست دارم از نزدیک شاهد جون کندنت باشم..... حتی به عزراعیل هم تو جون گرفتنت کمکش میکنم ..... مرگ گاهی در سایه نشسته وبه ما مینگرد....
s
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۰۴:۰۹ - ۱۳۹۲/۰۴/۲۴
اینکارو با خودت نکن دختر همه اولش همینو میگن نکن روتو سمت خدا کن و برگرد حیفی به مولا
امیر
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۱۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۱
1
2
درود بر همه عزیزان(یک تجربه تلخ)
من حدود 33 سال دارم
من حدود 3 سال تریاک مصرف میکردم که با شیشه آشنا شدم و از اونجایی که این ماده شیمیایی هستش اثراتش به روی افراد رو متفاوت (از لحاظ زمانی ) نشون میده من تغریبآ بعد از 6 ماه مصرف به جنون رسیدم و کسی رو که همیشه باهاش مصرف میکردم رو میخواستم با چاقو سرش رو ببرم که خوشبختانه از دستم فرار کرد من بعد از اون ماجرا 2 ماه در بیمارستان روانی بستری بودم و حدود 18 ماه داروی روانی استفاده میکردم اما دوستان هنوز که هنوزه بیمارم
مشکل کبدی پیدا کردم ..از لحاظ جنسی دیگه هیچ نعوذی ندارم و .... نمیدونم چطور بگم اما اگه به تخریبهای بعدش 1کم فکر کنیم شاید نکنیم.با ارزوی رهایی برای همه گرفتارها...
رضا دراجی
|
UNITED STATES
|
۲۲:۰۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۲
0
0
احسنت جالب بود
احسان
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۵:۴۵ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۳
0
0
ببینید دوستان من خودم ازنزدیک اینهارو دیدم واقعا اینطوری هستند.شایدم بدتر
شهرام
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۳:۴۶ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۵
0
0
و همیشه مرگ در سایه نشسته و به ما مینگرد .... همین......!!!!!!!!!!!
مخمد عابد محزون پسند
|
UNITED STATES
|
۱۰:۰۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۶
1
0
من شیشه مصرف میکنم و ناراختی اعصاب گرفتم و تا فردا خودم را میکشم چون هیچکس مرا ادم حساب نمیکند حتی از حیوان پست ترم من بی شرفو بی غیرتم از ماسال کوچکام
محمد عابد
|
UNITED STATES
|
۱۰:۱۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۶
23
0
من شیشه ای از ماسال
عسل
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۵۷ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۶
0
0
مدتی است به همسرم مشکوک شدم که شیشه مصرف میکنه چون ابزاری مثل شیشه-پایپ-فویل ونی دیدم ولی ایشون میگه مال من نیست.شما میگیدچکارکنم؟
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۱۸ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
برو پیش مشاور تا دیر نشده
نازی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۱۹ - ۱۳۹۱/۱۰/۱۹
0
1
سلام خواهش می کنم آدرسو بهم بدین شدیدا احتیاج داریم
پیمان
|
UNITED STATES
|
۰۱:۳۸ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۳
0
4
با سلام به همه ی گل هایی که نمیزارن گل های ایران پژمرده بشن .من 3سال بود مصرف شیشه داشتم والان 1ساله که سیگار رو هم ترک کردم ارزوی من اینه که همه معتاد ها ترک کنن .سلامتی یه چیزه دیگه ایه.خواستن توانستن است
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۳
0
0
ممنون
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۲ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۴
0
2
سلام ، اونایی که ادعا میکنن فقط مواقعه ای که نیاز دارن یا برای تفریح مصرف میکنند باید بگم بیخود خودتونو گول نزنید وادعای درست مصرف کردن نکنید متاسفانه باید بگم به جمع معتادان اضافه میشین بعد از مدتی که زمانش معلوم نیست همه اول بصورت تفننونی کشیدن همه میگفتن حواسمون هست ما بی جنبه نیستیم میدونیم چه جوری مصرف کنیم که شورشو در نیاریم فقط ماهی یکبار دو ماهی یکبار ،بابا مواد این چیزا حالیش نیست زورش زیاده،شمایی که ادعات میشه شمایی که أصلا هر سه ماه یکبار مصرف میکنی راس سه ماه بدنت نیاز داره به این کفتی بدشم زمانای کمتر نیاز پیدا میکنه بعد یکدفعه میبینی ای دل قافل معتاد شدی رفت پس بچه جون سعی کن هیچ وقت با مواد شوخی نکنی که کاره خطرناکیه جلوی مواد زورآزمایی نکن که صددرصد میبازی، شوخی نیست به معتادا میگن خدا قوت ،، از ما گفتن بود دست به آتیش نزنید خود دانید ، حالا برو فقط موقع امتحان بکش موقع ای که فقط با دوستات جمع میشی وووووو.......به امید روزی که هیچ معتادی روی کره خاکی نباشه.با احترام ندا
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۲۴ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۴
1
0
سلام ، اونایی که ادعا میکنن فقط مواقعه ای که نیاز دارن یا برای تفریح مصرف میکنند باید بگم بیخود خودتونو گول نزنید وادعای درست مصرف کردن نکنید متاسفانه باید بگم به جمع معتادان اضافه میشین بعد از مدتی که زمانش معلوم نیست همه اول بصورت تفننونی کشیدن همه میگفتن حواسمون هست ما بی جنبه نیستیم میدونیم چه جوری مصرف کنیم که شورشو در نیاریم فقط ماهی یکبار دو ماهی یکبار ،بابا مواد این چیزا حالیش نیست زورش زیاده،شمایی که ادعات میشه شمایی که أصلا هر سه ماه یکبار مصرف میکنی راس سه ماه بدنت نیاز داره به این کفتی بدشم زمانای کمتر نیاز پیدا میکنه بعد یکدفعه میبینی ای دل قافل معتاد شدی رفت پس بچه جون سعی کن هیچ وقت با مواد شوخی نکنی که کاره خطرناکیه جلوی مواد زورآزمایی نکن که صددرصد میبازی، شوخی نیست به معتادا میگن خدا قوت ،، از ما گفتن بود دست به آتیش نزنید خود دانید ، حالا برو فقط موقع امتحان بکش موقع ای که فقط با دوستات جمع میشی وووووو.......به امید روزی که هیچ معتادی روی کره خاکی نباشه.با احترام ندا
مجید حسینی نژاد
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۱:۳۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۷
11
32
سلام وقتتون بخیر من میخوام کمک کنم تا از این دام اعتباد نجات پیدا کنید
پاسخ ها
مهسا
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۸:۳۵ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۹
به من کمک کنید
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۶:۴۱ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۷
0
0
سلام دوستان خوبم.من هم امروز تازه فهمیدم برادر 34 ساله ی مجردم شیشه مصرف میکنه وازآنجایی که توی خونه با مادر پیرم تنهاست خیلی برای مادرم نگرانیم.مادرم اجازه نمیده به کمپ ها زنگ بزنیم.میگه:پسرم گناه داره!!!!!!مازن ها به خاطر احساسات لطیف مان اینچنین رفتارمیکنیم اما غافلیم ازاینکه آنها همان هایی هستند که هیچ وقت به مافکرنکرده اند.
نا شناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۵۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۸
0
1
اسممو نوشتم نا شناس که اگر کسی از فامیلام این مطلبو خوند نفهمه این نظر از منه.
من دختری هستم 22 ساله که مدت چهار ساله با پسری سر به راه و کاری و خانواده دار دوست هستم من الان 4 ساله عاشق ایشون هستم حدود 2 سال پیش از روی کارهایی که ازش سر میزد بهش شک کرده بودم ولی من شکم به تریاک رفته بود نه شیشه،بله ایشون درست از همون موقع که من شک کرده بودم شده بود مصرف کننده ی شیشه من هیچ اطلاعی درمورد شیشه و حتی آشنایی با وسایلشم نداشتم درست تو همون شرایط پا پیش گذاشت برای ازدواج و پدرم متوجه شد که اعتیاد به شیشه دارد من به صورت پنهانی باهاش ارتباط داشتم و بهش کمک کردم که ترک کنه من توی این مدت خیلی شکسته شدم و داغون شدم پیشنهادم به شما عزیزانی که آشنایی دارید که مصرف کننده ی شیشه هست بهشون کمک کنید ترک کنن از خودتون تردش نکنید.
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۱۹ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
آفرییییییییییییییییییین . کاش من هم کمی جرات شما رو داشتم
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۲۳:۲۰ - ۱۳۹۱/۱۲/۰۶
آفرین
ملی
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۹:۱۰ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
0
0
سلام برادر من بیست ساله مواد مصرف میکنه ولی به ما گفته میآد کنگره من مطمئن نیستم که میاد اونجا چون مواد باز هم مصرف میکنه
باران
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۳:۰۳ - ۱۳۹۱/۱۰/۲۹
0
0
اعتیاد یعنی مرک تدریجی
رضا
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۳:۴۴ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۱
1
0
هفته ای 3گرم تریاک میگشم مثلا یه هفته ام نکشم اتفاقی نمیافته یعنی خمار نمیشم من الان معتادم؟
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۵:۲۰ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۰
بله اگه تونستی هفته بعدش نکش
nazila
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۸:۲۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۲
0
0
vagheaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaaan chendeshiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiiii boood
الناز
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۷:۴۹ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۳
2
4
-سلام.میشه کمکم کنید.دوستم 2 سال شیشه مصرف میکنه الان 3روزه که گذاشته کنار و فقط میخوابه.من نگرانم میشه بگین من جیکار میتونم بکنم؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟؟ توروخدا کمکم کنین.یعنی میشه ترک کنه؟ جقدطول میکشه تا ترک کنه؟؟ راهنمایی کنید. ممنون
پاسخ ها
ناشناس
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۶:۲۹ - ۱۳۹۲/۰۵/۰۷
سلام تو که دوستشی کمکش کن نزار مصرف کنه ترک کردن شیشه خیلی عذاب آور ولی بهتر از اینه که جونشو از دست بده
اشکان
| IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF |
۱۲:۰۵ - ۱۳۹۲/۰۵/۲۲
سلام.افرین به تو دوست خوب که دوستتو تنها نزاشتی.خوابیدن عوارض خماری بعد از ترک.اشکال نداره.اما سعی کن ببریش پیش یه دکتر ترک اعتیاد.تا با دارو سم زدایی انجام بده.
نگار
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۰۰:۳۶ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۸
0
2
سلام چرا قاچاقچی های شیشه رو اعدامشون نمیکنن؟تا درس عبرتی بشه برای بقیه قاچاقچی ها تا دیگه جوون شیشه ای نداشته باشیم چون واقعا حیفه تا آمار طلاق هم در ایران کم بشه
ناشناس
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۱:۰۲ - ۱۳۹۱/۱۱/۰۸
0
0
مطالب عالی بودوخدا به داد خانواده اشون برسه خیلی سخته
avanika
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۴
0
0
خاک بر سر کسی که می خاد معتاد بشه
avanika
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۴:۳۳ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۴
0
0
خاک بر سر کسی که می خاد معتاد بشه
حمید
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۱۲:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۶
0
0
تشکر از این سایت انشاالاه من و دوستانم گرفتارش نشی
گلنار
|
IRAN, ISLAMIC REPUBLIC OF
|
۲۲:۲۱ - ۱۳۹۱/۱۱/۲۷
0
0